Daniel Stroński Daniel Stroński 10.03.2017 16:46
Crash Bandicoot N. Sane Trilogy. W pełni odświeżony poziom Hang Eight
2041V

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy. W pełni odświeżony poziom Hang Eight

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy coraz bliżej. Ciekawią Was postępy odświeżania kultowej trylogii z Crashem? Podzielono się całym etapem z drugiej części serii.

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy już za kilka miesięcy odda nam remake kultowej trylogii z jamrajem Crashem Bandicootem na PlayStation 4. Na paczkę złożą się pierwsze trzy odsłony, a dziś podzielono się jednym z poziomów, który oryginalnie pojawił się w Crash Bandicoot 2: Cortex Strikes Back.

Crash nie jest tytułem na wyłączność PS4

Na oficjalnym koncie twitterowym PlayStation przedstawiono rozgrywkę z trzeciego poziomu dwójki - "Hang Eight", gdzie Crash musi brnąć w górę rzeki. Co ciekawe, nazwa poziomu to gra słowna na temat powiedzenia "Hang 10", które funkcjonuje w środowisku surferów i dotyczy palców u nóg na desce. 

Przypominamy, że zestaw Crash Bandicoot N. Sane Trilogy składa się z następujących trzech gier ery PS One:

  • Crash Bandicoot,
  • Crash Bandicoot 2: Cortex Strikes Back,
  • Crash Bandicoot: Warped.

Jak widać na powyższym filmiku, ekipa ze studia Vicarious Visions stara się trzymać oryginału i zajmuje się remake'iem z poszanowaniem dla kodu źródłowego. Jeśli chcielibyście już teraz zagrać w Crasha od tego dewelopera, w niedawnym Skylanders Imaginators na konsole Sony jest dostępny stworzony przez nich poziom, a odpowiednia figurka pozwoli wcielić się w samego Crasha Bandicoota i rozwijać jego umiejętności. Co więcej, dostępna jest również postać Dra Neo Corteksa, również z zestawem ataków specjalnych, i obiema postaciami możemy grać w innych poziomach (poza tym "crashowym" od Vicarious Visions).

Premiera gry Crash Bandicoot N. Sane Trilogy planowana jest na 30 czerwca tego roku z ceną ustaloną na poziomie 169 zł. Warto też zaznaczyć, że nie jest to gra na wyłączność PlayStation 4 i PS4 Pro, ale na tych konsolach pojawi się z dużym wyprzedzeniem. W końcu markę z popularnym jamrajem posiada Activision, a taki wydawca nie ograniczałby sobie grona odbiorców, ale co to innych platform docelowych i późniejszych dat premiery nie ma na razie informacji.

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy - zwiastun odświeżonej trylogii

 

Źródło: Twitter (@PlayStation)

Tagi: Activision Crash Bandicoot N. Sane Trilogy galeria PlayStation 4 Vicarious Visions wideo