Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 10.03.2017 15:59
Mass Effect Andromeda. Mamy zwiastun premierowy!
725V

Mass Effect Andromeda. Mamy zwiastun premierowy!

Mass Effect Andromeda pojawi się za nieco ponad tydzień, a my wraz z kolejnymi informacjami otrzymaliśmy premierowy zwiastun!

Mass Effect Andromeda to już czwarta odsłona popularnej serii RPG od BioWare. Wraz z kolejnymi informacjami udostępnianymi za pośrednictwem portalu twitter, twórcy zdradzili wczoraj że premierowy zwiastun ich najnowszej produkcji pojawi się dzisiaj. Tym samym pokazali malutki fragment wspomnianego.

Mass Effect Andromeda w naszej bazie gier

Mass Effect Andromeda przywróci system poczty znany z dwóch poprzednich części. Pojawią się też wyzwania w rozgrywkach sieciowych. Wiemy też, że za wykonywanie 'Misji' otrzymamy wynagrodzenie zarówno dla trybu dla pojedynczego gracza oraz wieloosobowego. Ujawniona została również informacja o tym, że tryb dla pojedynczego gracza będzie zintegrowany z trybem wieloosobowym. Jednak gra z innymi graczami nie będzie w żaden sposób wymuszana.

Mass Effect Andromeda to nowy start dla serii. Nie wymaga więc znajomości poprzedników i pod wieloma względami będzie się od nich różnić. Wciąż będzie to gra z gatunku RPG, ale większy nacisk względem poprzednich części postawiono na walkę i eksplorację. Walka ma być szybsza i bardziej dynamiczna, a świat gry otwarty.

Mass Effect Andromeda ma pozwolić na odkrycie aż 100 różnych planet i zwiedzenie dużej części z nich. Mogliśmy to zobaczyć na udostępnionych materiałach od wydawcy jak i redaktorów serwisu IGN. Przy okazji dowiedzieliśmy się też, że do dyspozycji będzie łazik Nomad ND1, który znacznie ułatwi eksplorację rozległych planet.

Mass Effect Andromeda dostało dzisiaj zwiastun premierowy i jak się można było spodziewać, jest zrealizowany tak, aby jak najmocniej nakręcić na najnowszą odsłonę serii. Nie ma co się dziwić, bo jest to największa produkcja BioWare i jedna z największych dla Electronic Arts. Niebawem w związku z tegorocznym PAX East powinniśmy dostać materiał z rozgrywki wieloosobowej, której samodzielnie niestety nie przetestujemy.

Mass Effect Andromeda pojawi się na PlayStation 4 już 23 marca 2017 roku. Tymczasem zapraszamy na obejrzenie zwiastuna premierowego, który przyozdabia kawałek 'Human' od projektu Rag’n’Bone Man.

Zwiastun premierowy Mass Effect Andromeda

 

Źródło: https://www.youtube.com/user/eapolska

Tagi: BioWare Electronic Arts mass effect andromeda playstation 4 wideo