Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 10.03.2017 14:53
2Dark od twórcy Alone in the Dark. Mamy zwiastun premierowy
628V

2Dark od twórcy Alone in the Dark. Mamy zwiastun premierowy

2Dark otrzymało niepokojący zwiastun premierowy, w którym zobaczymy jak bohater ratuje dzieci przed dewiantami. Oprócz tego dowiemy się jak wygląda edycja kolekcjonerska.

2Dark to horror od twórcy Alone in the Dark. Zadaniem bohatera będzie skradanie się, omijanie pułapek i jednoczesne ratowanie dzieci z rąk dewiantów. Gra ma pozwolić też na budowę nowych przedmiotów poprzez łączenie różnych elementów i charakteryzować się wyjątkową grafiką.

Zwiastun fabularny 2Dark

2Dark otrzyma również limitowane fizyczne wydanie, które składać się będzie z płyty z grą w ładnym steelbooku, ścieżką dźwiękową również na płycie i albumem z pracami koncepcyjnymi. Warto tutaj dodać, że ścieżka dźwiękowa zawiera w sobie 21 odświeżonych kawałków, zagranych przez orkiestrę symfoniczną.

2Dark pojawi się na PlayStation 4 już 17 marca tego roku i zapowiada się na naprawdę mocną grę z ciekawym klimatem. Zobaczymy jeszcze jak w praktyce sprawdzi się rozgrywka opierająca się na walce o przetrwanie i omijaniu przeciwników. Tymczasem zapraszam na najnowszy zwiastun i galerię.

2Dark - zwiastun premierowy.

 

Źródło: http://www.dualshockers.com/2017/03/10/2dark-gets-disturbing-new-launch-trailer-screenshots-limited-edition/

Tagi: 2dark Bigben Interactive S.A. Gloomywood playstation 4