Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 10.03.2017 13:23
PlayStation 4 wciąż najpopularniejszą konsolą
1132V

PlayStation 4 wciąż najpopularniejszą konsolą

PlayStation 4 nie przestaje się świetnie sprzedawać. W poprzednim miesiącu była najchętniej kupowaną konsolą i wszystko wskazuje na to, że sytuacja się nie zmieniła.

PlayStation 4 wciąż bije rekordy popularności i świetnie się sprzedaje. Poinformowała o tym grupa NPD, która zajmuje się zbieraniem podobnych statystyk. Jest to czwarty miesiąc z rzędu, kiedy to PlayStation 4 okazuje się najchętniej nabywaną konsolą do gier.

Aktualizacja oprogramowania PlayStation 4 do wersji 4.5 już dostępna

Za PlayStation 4, na drugim miejscu uplasował się Xbox One. Sukces Sony nie dziwi. Wystarczy rzucić okiem na bogatą ofertę gier, w jakie możemy grać tylko na PlayStation 4. Zaczynając na Uncharted 4, które okazało się pierwszą tak dobrze sprzedającą się grą, idąc dalej przez Nioh, a kończąc na mega popularnym Horizon: Zero Dawn, które zaczęło najlepiej ze wszystkich dotychczasowych, debiutujących marek.

Do tej pory zarejestrowano blisko 55 milionów sprzedanych sztuk konsol PlayStation 4 na całym świecie. W przyszłym tygodniu, dzięki NPD Group poznamy listę najlepiej sprzedających się gier w lutym na amerykańskim rynku. Na pewno możemy się spodziewać wysokiej pozycji jeśli chodzi o Horizon: Zero Dawn.

Źródło: http://venturebeat.com/2017/03/09/february-2016-npd-playstation-4-was-the-top-selling-console-in-february/

Tagi: PlayStation 4