Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 10.03.2017 08:56
Guardians of the Galaxy od Telltale. Pierwsze spojrzenie na zbliżającą się grę.
693V

Guardians of the Galaxy od Telltale. Pierwsze spojrzenie na zbliżającą się grę.

Guardians of the Galaxy: The Telltale Series, które ma pojawić się jeszcze w tym roku, właśnie ujawniło trochę informacji na swój temat. Mamy pierwsze zrzuty ekranu.

Guardians of the Galaxy: The Telltale Series, właśnie ujawniło pierwsze zrzuty ekranu i garść informacji. Opowie nową historię bohaterów znanych z popularnego filmu. W grze pojawią się Star-Lord, Groot, Gamora, Drax i Rocket. W wyniku epickiej walki odkryją potężny artefakt o wielkiej mocy. Pożądać go będą nie tylko bohaterowie, ale również ich przeciwnicy.

Więcej o grze w naszej bazie gier.

Guardians of the Galaxy: The Telltale Series będzie charakteryzowało się gwiazdorską obsadą aktorów głosowych, którzy podłożą głosy lubianym postaciom.Scott Porter wcieli się w rolę Star-Lorda, Emily O'Brien da głos Gamorze, Nolan North ożywi Rocketa, Brandon Paul Eells wystąpi jako Drax, a jako Groot wystąpi Adam Harrington. Widać więc, że nie uświadczymy gwiazd z filmu.

Marvel's Guardians of the Galaxy: The Telltale Series pojawi się wiosną tego roku, ale póki co nie wiadomo kiedy dokładnie. Tymczasem zapraszamy do galerii poniżej.

Oficjalny zwiastun Marvel's Guardians of the Galaxy: The Telltale Series

 

Źródło: http://www.allgamesdelta.net/2017/03/guardians-of-galaxy-telltale-series.html

Tagi: marvel Marvel's Guardians of the Galaxy - The Telltale Series Telltale Games