Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 09.03.2017 18:53
Gran Turismo Sport. Weź udział w testach beta!
2109V

Gran Turismo Sport. Weź udział w testach beta!

Gran Turismo Sport to kolejna wyczekiwana przez miliony graczy odsłona szalenie popularnej serii symulatorów od studia Polyphony Digital. Tytuł miał zadebiutować w ubiegłym roku, ale został opóźniony. Dzisiaj producent zapowiedział testy beta.

Gran Turismo Sport to mokry sen dla wielu fanów motoryzacji. Gra miała zadebiutowaćw poprzednim roku, ale niestety nie była na to gotowa i zotała opóźniona. Mamy jednak dobrą wiadomość. Producent ogłosił testy beta, które odbędą się już niedługo.

Gran Turismo Sport z nowym zwiastunem i galerią

Gran Turismo Sport dostanie zamknięte testy beta. Polyphony Digital jest ekstremalnie podekscytowane ogłoszeniem testów. Każdy użytkownik bety będzie mógł na własne oczy obejrzeć jak Gran Turismo kształtuje przyszłość wirtualnych wyścigów i rywalizacji między graczami w skali globalnej.

Gran Turismo Sport w becie zaoferuje rotację torów i samochodów. Gracze będą mogli każdego dnia wybierać spośród nowych tras i pojazdów. Twórcy zadbają o odpowiednią różnorodność i oddadzą do dyspozycji graczy mnóstwo różnych wariacji wyścigów, konfiguracji i kategorii. Tak, aby użytkownicy mogli odpowiednio przetestować nadchodzący produkt.

Testy beta będą również pierwszą okazją, aby ukazać użytkownikom to w jaki sposób Profil Kierowcy jest zintegrowany z całą grą. Gran Turismo Sport będzie oceniało zachowanie graczy na trasie w kilku kategoriach. To jak sobie radzimy, jaką prędkość osiągamy oraz jak ogólnie jeździmy będzie podlegało ocenie. Na podstawie wyżej wymienionych wartości będziemy przydzielani do innych graczy. Twórcy chcą w ten sposób tworzyć codziennie naturalnie zbalansowaną grupę rywalizujących ze sobą graczy, co przełoży się na sprawiedliwą rozgrywkę wieloosobową.

Pierwsza faza zamkniętych testów rozpocznie się 17 marca. Każdy gracz może się do nich zapisać w tym oto miejscu. Warto jednak odnotować, że użytkownicy z amerykańskim kontem PlayStation Network będą mieli pierwszeństwo.Twórcy chcą stopniowo zbierać dane i w optymalny sposób zwiększać zasięg testów. Podczas bety serwery gry będą działały w określonych godzinach. Polyphony Digital będzie się nimi dzieliło za pośrednictwem mediów społecznościowych oraz strony GT.com. Pamiętajcie, że miejsca są ograniczone, więc nie zwlekajcie z zapisami.

Gran Turismo Sport. Zwiastun ogłaszający beta testy

 

Źródło: https://blog.eu.playstation.com

Tagi: beta Gran Turismo Sport PlayStation 4 Polyphony Digital Sony Interactive Entertainment wideo