Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 09.03.2017 17:40
The King of Fighters XIV. Twórcy przedstawiają nową postać z DLC
255V

The King of Fighters XIV. Twórcy przedstawiają nową postać z DLC

The King of Fighters XIV to najnowsza odsłona cenionej serii bijatyk, której korzenie sięgają 1994 roku. Gra jakiś czas temu doczekała się znaczącej aktualizacji poprawiającej aspekty wizualne. Dzisiaj poznaliśmy postać, która trafi do tytułu w formie DLC.

The King of Fighters XIV zadebiutowało na rynku w sierpniu zeszłego roku i stanowiło udany powrót legendarnej serii. Tytuł oferował na premierę aż 50 różnorodnych zawodników. W tym 31 powracających i 19 całkowicie nowych debiutantów. Pula zawodników zostanie jednak poszerzona o kolejną postać.

The King of the Fighters XIV otrzyma parę DLC

The King of Fighters XIV zostanie rozbudowane o nową zawodniczkę. Do tytułu trafi Whip - kobieta, która podczas walki korzysta z bicza. Na materiale wideo możemy przyjrzeć się jej stylowi walki oraz atakom specjalnym. Wojowniczka zadebiutowała już wcześniej w serii i pojawiła po raz pierwszy w The King of Fighters '99. Teraz wraca po latach gotowa do stoczenia kolejnych pojedynków. Pod koniec materiału wideo można zauważyć jeszcze trzy czarne sylwetki stojące za Whip. Prawdopodobnie nie jest to koniec nowości i w przyszłości do bijatyki trafią następni wojownicy.

The King of the Fighters XIV -  Whip, nowa postać DLC

 

Źródło: YouTube (AtlusUSA)

Tagi: Deep Silver PlayStation 4 SNK The King of Fighters XIV wideo