Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 09.03.2017 17:16
Torment: Tides of Numenera. Techland chwali się odbiorem recenzentów
462V

Torment: Tides of Numenera. Techland chwali się odbiorem recenzentów

Torment: Tides of Numenera  zadebiutowało na rynku 28 lutego. Tytuł w wersji na konsole cierpi na problemy natury technicznej, ale producent zapowiedział już stosowną łatkę. Pomimo pewnych skaz gra została ciepło przyjęta przez prasę i graczy. 

Torment: Tides of Numenera to wielki powrót klasyki gatunku cRPG. Gra została błyskawicznie ufundowana poprzez serwis Kickstarter i wielu wiązało z nią wielkie nadzieje. Gra nie uniknęła pewnych wad, ale mimo wszystko sprostała oczekiwaniom i cieszy się dobrą opinią wśród krytyków. 

Torment: Tides of Numenera - nasza recenzja

Torment: Tides of Numenera chwalone jest między innymi za wykreowany świat przedstawiony. Dobrze rozpisane dialogi i fabułę oraz decyzje, które faktycznie mają znaczenie podczas rozgrywki. Tytuł w wersji na PlayStation 4 może się pochwalić średnią ocen na poziomie 77% w serwisie Metacritic. Techland zadowolone z odbioru dzieła postanowiło przygotować zwiastun z opiniami recenzentów, którzy rozpływają się nad zachwycającym światem gry studia inXile entertainment. Wiemy, że gra będzie jeszcze lepsza ponieważ producent pracuje nad łatką mającą naprawić błędy techniczne punktowane przez krytyków. Chodzi między innymi o błędy w zachowaniu towarzyszy sterowanych przez sztuczną inteligencję, wysypywanie gry do menu głównego konsoli oraz spadki animacji i długie czasy wczytywania.

Torment: Tides of Numenera - Odkryj grę, która Cię zachwyci!

 

Źródło: YouTube (Techland Wydawnictwo)

Tagi: inXile entertainment PlayStation 4 Techland Torment: Tides of Numenera wideo