Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 09.03.2017 16:57
Superbeat: Xonic. Pierwsze spojrzenie na wersję z PlayStation 4
253V

Superbeat: Xonic. Pierwsze spojrzenie na wersję z PlayStation 4

Superbeat: Xonic to rytmiczna gra od weteranów gatunku pracujących swego czasu nad serią DJMax z PlayStation Portable. Gra zadebiutowała w 2015 roku na PlayStation Vita i zgarnęła wysokie oceny od recenzentów. Dzisiaj możemy zobaczyć jak gra wygląda na stacjonarnej konsoli Sony.

Superbeat: Xonic to przedstawiciel gatunku muzyczno-rytmicznych gier. Tytuł był swego czasu dostępny wyłącznie na konsoli PlayStation Vita, ale już niedługo ulegnie to zmianie. Wydawca postanowił rozbudować swoją produkcję i przenieść ją na kolejną platformę - PlayStation 4.

Superbeat: Xonic nasza recenzja wersji na PlayStation Vita

Superbeat: Xonic w wersji na PlayStation 4 zaoferuje nie tylko podstawową grę, ale i wszystkie wydane do tej pory paczki DLC z dodatkowymi utworami. Ponadto ludzie z PM Studios postanowili przygotować nowe kawałki, które będą ekskluzywne dla wersji z PlayStation 4. Łączna liczba utworów w grze wyniesie 65 piosenek, ale niewykluczone, że w przyszłości pojawią się kolejne DLC. Możemy liczyć również na wyższą rozdzielczość, która przełoży się na bardziej czytelną grafikę.

Społeczność i fani domagali się przeniesienia gry na kolejne platformy, więc twórcy nie pozostają głusi na ich prośby. Gra już niedługo, bo w ciągu kilku najbliższych tygodni, wyląduje na PlayStation 4. Nie znamy jeszcze dokładnej daty premiery, ale produkcja ma zadebiutować na wiosnę. Wydawca Rising Star Games przygotował nowy materiał, na którym możemy przyjrzeć się grze.

Superbeat: Xonic - pierwsze spojrzenie na wersję z PlayStation 4

 

Źródło: YouTube (Rising Star Games)

Tagi: PlayStation 4 pm studios rising star games Superbeat: Xonic wideo