Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 09.03.2017 15:31
Dragon Quest Heroes 2. Bohaterowie na nowym zwiastunie
218V

Dragon Quest Heroes 2. Bohaterowie na nowym zwiastunie

Dragon Quest Heroes 2: Twin Kings and the Prophecy's End dostało właśnie nowy zwiastun. Dzięki niemu możemy zapoznać się z częścią bohaterów gry.

Dragon Quest Heroes 2 pojawi się już w kwietniu tego roku. W porównaniu do poprzedniej części (w naszej recenzji mocne 8,5/10) gra będzie rozbudowana o możliwość wspólnej gry dla czterech graczy, większe lokacje i więcej aktywności.

Dragon Quest Heroes 2 - o czym w ogóle jest ta gra?

Dragon Quest 2 otrzymało nowy zwiastun, dzięki któremu możemy zapoznać się z pierwszą częścią bohaterów. Będzie to Lazarel, Teresa i Healslime imieniem Healix. Oprócz usłyszenia ich głosów i zobaczeniu jak wyglądają, możemy też zobaczyć jak walczą.

Europejska premiera Dragon Quest Heroes 2 przewidziana jest na datę 28 kwietnia. Pojawi się na PlayStation 4 zarówno w wersji pudełkowej jak i cyfrowej. Jeśli zdecydujemy się na zamówienie przedpremierowe, otrzymamy specjalne dodatki ułatwiające walkę.

Oficjalny zwiastun bohaterów Dragon Quest Heroes II - część 1.

 

Źródło: https://www.youtube.com/channel/UC-2Y8dQb0S6DtpxNgAKoJKA

Tagi: Dragon Quest Heroes II: Twin Kings and the Prophecy Dragon Quest Heroes II: Twin Kings and the Prophecy's End Omega Force Square Enix