Paweł Musiolik Paweł Musiolik 09.03.2017 13:42
Loco Roco i PaRappa the Rapper z datami premier
526V

Loco Roco i PaRappa the Rapper z datami premier

LocoRoco i PaRappa the Rapper pojawią się już wkrótce w sprzedaży. Sony oficjalnie dat premiery tych gier nie ujawniło, ale obie produkcje pojawiły się w opcji przedsprzedaży w PS Store.

LocoRoco jak i PaRappa the Rapper pojawiły się jako przedpremierowe zamówienia w PlayStation Store. Obie gry można kupić o 20% taniej jeśli zdecydujemy się na zamówienie ich już teraz. Zarówno LocoRoco jak i PaRappa the Rapper kosztują 63 złote, a przy 20% zniżce - 50,40 zł. Tutaj warto zaznaczyć, że preordery w PS Store wymagają natychmiastowej płatności.

Więcej o PaRappa the Rapper

PaRappa the Rapper trafi do sprzedaży 4 kwietnia i zostanie oczywiście odpowiednio odświeżony graficznie, zaoferuje wyświetlanie grafiki nawet w 4K, a także nowe, zremiksowane utwory. LocoRoco pojawi się za to 9 maja i tutaj poza poprawioną grafika nie otrzymamy żadnej nowej zawartości. Osoby, które nie boją się importowania gier mogą pokusić się o zamówienie obu produkcji z Japonii, gdzie każda z nich doczeka się pudełkowego wydania.

PaRappa the Rapper w PS Store ma swoją wersję demonstracyjną, więc jeśli jeszcze nie sprawdziliście odświeżonej produkcji z czasów PlayStation, to możecie to nadrobić.

PaRappa the Rapper - zwiastun gry z PSX 2016

 

Tagi: loco roco parappa the rapper playstation 4 Sony Interactive Entertainment sony japan studio