Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 09.03.2017 13:31
Farpoint. Zobacz jak w akcji prezentuje się PlayStation VR Aim
1350V

Farpoint. Zobacz jak w akcji prezentuje się PlayStation VR Aim

Farpoint to jedna z gier na PlayStation VR, która zostanie wsparta przez PlayStation VR Aim. Dzisiaj możemy sprawdzić jak sprzęt prezentuje się w akcji.

Farpoint będzie jednym z tytułów, które poza PlayStation VR będą kompatybilne z PlayStation VR Aim. Dzięki nowemu materiałowi od CNET możemy zobaczyć jak sprzęt prezentuje się w ruchu i usłyszeć o pierwszych wrażeniach osoby testującej.

PlayStation VR Aim wesprze kilka różnych tytułów.

Farpoint zapowiedziane zostało na datę 17 maja 2017 roku. Gra ma pojawić się w zestawie razem z PlayStation VR Aim - nowym sprzętem imitującym karabin, który ma zwiększyć doznania z gier FPS, w które będziemy grać z użyciem PlayStation VR.

Jak zobaczymy na udostępnionym materiale, PlayStation VR Aim Controller bardzo dobrze naśladuje ruchy gracza oraz ma mnogość funkcji ułatwiających sterowanie. Pomyślano też oczywiście o wibracjach, które pojawiają się przy każdym naciśnięciu spustu. Cena zestawu na brytyjskim amazonie to 75 funtów, a PlayStation VR Aim Controller kupione osobno ma kosztować 50 funtów. Po przeliczeniu daje nam to kolejno ponad 320 i 215 złotych.

Test PlayStation VR Aim Controller podczas gry w Farpoint

 

Źródło: http://www.eurogamer.net/articles/2017-03-09-this-is-the-new-ps-vr-aim-controller-out-in-may

Tagi: farpoint Impulse Gear Inc. PlayStation 4 playstation vr Sony Interactive Entertainment