Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 09.03.2017 10:57
Mass Effect Andromeda na kolejnym materiale z eksploracji
483V

Mass Effect Andromeda na kolejnym materiale z eksploracji

Mass Effect Andromeda coraz więcej ujawnia ze swojej zawartości. Tym razem mamy materiał, który pokaże nam jak wygląda eksploracja trzech planet, z czego każda w innym klimacie.

Mass Effect Andromeda ma pozwolić na odkrycie aż 100 różnych planet mieszczących się w układzie Alpha Centauri. Serwis IGN po raz kolejny zdecydował podzielić się materiałem stworzonym przez jednego z redaktorów. Tym razem wylądujemy na trzech różnych planetach o innym klimacie.

Więcej na temat eksploracji w Mass Effect Andromeda

Mass Effect Andromeda pozwoli na odkrycie 100 różnych planet, z czego wiele ma być możliwe do zwiedzenia. Jeden z redaktorów serwisu IGN, postanowił stworzyć materiał wideo, w którym zwiedza trzy różne planety. Pierwszą z nich jest skuta lodem planeta Voeld. Jak wspomina redaktor, śliska nawierzchnia wpłynie na jazdę Nomadem ND1, nad którym łatwiej stracić panowanie.

W Mass Effect Andromeda trafimy też na górzystą planetę Kadara. Tam gracz może mieć trudności w poruszaniu się pojazdem po skalnej nawierzchni oraz trafić na wielkich przeciwników. Nie zabraknie też tajemniczych konstrukcji od Obcych, których pilnują jakieś jednostki. Oczywiście będzie można zlikwidować patrol i odkryć co tajemnicza struktura w sobie kryje.

Ostatnią planetą w udostępnionym materiale dotyczącym Mass Effect Andromeda, jest pustynna planeta Eos. Również na tej planecie nie zabraknie niespodzianek. Jak to zwykle bywa, pod nagrzanym piachem skrywanych jest wiele nieprzyjaznych stworzeń - na filmiku zobaczymy walkę z potężnym mechanicznym przeciwnikiem, którego pokonamy dopiero dobrze rozwiniętą postacią.

Mass Effect Andromeda zadebiutuje na rynku już 23 marca tego roku. Jest to czwarta odsłona popularnej serii RPG od studia BioWare. Najnowsza część ma charakteryzować się bardziej dynamicznymi walkami, zintegrowanym z kampanią trybem wieloosobowym i ogromnym, otwartym światem, który gracze dostaną do dyspozycji. Obiecano też że będziemy podejmować niejednoznaczne decyzje, które ukształtują w wyjątkowy sposób fabułę.

Nowy materiał wideo ukazujący zwiedzanie 3 planet w Mass Effect Andromeda

 

Źródło: https://www.youtube.com/channel/UCKy1dAqELo0zrOtPkf0eTMw

Tagi: BioWare Electronic Arts mass effect andromeda PlayStation 4