Daniel Stroński Daniel Stroński 08.03.2017 21:19
Mass Effect Andromeda pokazuje mechaniczne potwory w rozdzielczości 4K
1153V

Mass Effect Andromeda pokazuje mechaniczne potwory w rozdzielczości 4K

Mass Effect Andromeda skorzysta z mocy najnowszego sprzętu, by przedstawić widoczki, jakie nawet się nie śniły za czasów poprzednich części. Nowa galeria pokazuje ogromne (i piękne) maszyny.

Mass Effect Andromeda zapowiada się na jedną z najładniejszych gier tej generacji, ale choćby wykorzystać całą moc PlayStation 4 Pro, najlepszą jakość względem grafiki osiągną jedynie komputery klasy PC z potężnymi podzespołami. To właśnie zrzutami z pecetowej rozdzielczości 4K pochwalono się na oficjalnej stronie Nvidii, reklamując ichnie urządzenie do robienia zrzutów - Nvidia Ancel.

Więcej o Mass Effect Andromeda w naszej bazie gier

Mass Effect Andromeda może i nie będzie dostępne u nas w aż tak wysokiej rozdzielczości, ale też to, co dostaną posiadacze konsol, nie będzie na jakimś znacznie niższym poziomie. Poniższe zrzuty nie powinny więc być wyjątkowo odległe od tego, co zobaczymy w finalnej wersji gry jeszcze w tym miesiącu. By uzyskać pełne wymiary zrzutów, po prostu na nie kliknijcie.

Co by jednak nie mówić, seria Mass Effect stoi ogromnym, złożonym wszechświatem z niezliczoną liczbą planet i wieloma odmiennymi rasami. Podobnie będzie i w najnowszej odsłonie, bo choć wcielimy się w człowieka, kapitana Rydera (wybór płci zależy od tego, którym z bliźniąt zagramy), na naszym statku Tempest pojawi się cały przekrój obcych ras.

Jednym z członków naszej wyprawy poszukiwawczej w celu odnalezienia Nowej Ziemi będzie salariański polityk Jarun Tann (w którego wcieli się aktor Kumail Nanjiani). Choć ma dobre serce, zżerają go kompleksy dotyczące braku wystarczających kompetencji, co spowoduje, że będzie wynajdował sobie sztuczne problemy do rozwiązania, kontynuując tworzenie pozorów potrzebnego członka załogi.

Kolejna postać, która będzie nam towarzyszyć, to asari dr Lexi T'Perro (głosu użyczyła aktorka Natalie Dormer), pełniąca funkcje medyka i psychologa naszej drużyny. Taka postać nie wydaje się pomocna na polu bitwy, ale pani doktor potrafi zakasać rękawy i ruszyć z nami do boju, gdy tylko zajdzie taka potrzeba.

Premiera Mass Effect Andromeda jeszcze w tym miesiącu, 21 marca. Do tego czasu zobaczymy pewnie jeszcze niejeden materiał promujący grę, a na razie mamy cztery grafiki z newsa.

Źródło: http://www.geforce.com/whats-new/articles/mass-effect-andromeda-pc-graphics-settings-4k-screenshots

Tagi: BioWare Electronic Arts galeria mass effect andromeda PlayStation 4