Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 08.03.2017 19:57
Rime. Poznaliśmy datę premiery i cenę gry
342V

Rime. Poznaliśmy datę premiery i cenę gry

Rime to ciekawie zapowiadająca się produkcja. Będzie to przygoda nastawiona na rozwiązywanie zagadek logicznych i odkrywanie baśniowego świata. Wiemy już kiedy tytuł zadebiutuje i ile będziemy musieli za niego zapłacić.

Rime pierwotnie miało ukazać się jako tytuł ekskluzywny dla PlayStation 4. Gra miała zostać wydana przez Sony, ale koncern zerwał współpracę z producentem Tequila Works. Mimo wszystko produkcja przebiega zgodnie z planem i tytuł niedługo ukaże się na rynku. Rime będzie dostępne zarówno poprzez fizyczną jak i cyfrową dystrybucję.

Rime - nowe wideo z rozgrywki

Rime przedstawi losy chłopca, który rozbił się na brzegu tajemniczej wyspy. Gracz poprzez eksploracje pozna sekrety osobliwego miejsca. Za pomocą światła, dźwięków, perspektywy i czasu będziemy rozwiązywać różnorakie zagadki, jakie zastawił na nas producent. Tytuł ma przedstawić głęboką i osobistą historię osadzoną w zapierającym wdech w piersiach świecie. Kolorowa i przyjemna dla oka baśniowa stylistyka gry zostanie okraszona poruszającą muzyką. Tytuł pod pewnymi względami przywodzi na myśl takie gry jak The Last Guardian czy Ico. Jeśli lubicie artystyczne i nieszablonowe produkcje, to powinniście mieć Rime na oku i wypatrywać daty premiery.

Rime wyląduje na półkach sklepowych 26 maja 2017 roku. Gra została wyceniona na €34.99 co daje nam około 150 zł. Poniżej możecie zapoznać się z materiałem prezentującym urywki rozgrywki.

Rime - zwiastun ujawniający grę

 

Źródło: http://gematsu.com/

Tagi: rime six foot Tequila Works wideo