Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 08.03.2017 18:05
Syberia 3 z próbką polskiego dubbingu
532V

Syberia 3 z próbką polskiego dubbingu

Syberia 3 to jedna z najbardziej wyczekiwanych gier przygodowych ostatnich lat. Tytuł zaliczył opóźnienie, ale zadebiutuje już stosunkowo niedługo. Dzisiaj możemy posłuchać jak wypada polski dubbing.

Syberia 3 zadebiutuje na rynku 20 kwietnia tego roku. Jest to kolejna odsłona cenionej serii przygodówek przedstawiających losy amerykańskiej prawniczki o imieniu Kate Walker.

Syberia 3 - więcej informacji w naszej bazie gier

Syberia 3 będzie posiadała pełną polską lokalizację. W rolę Kate Walker wcieli się znana polska aktorka Anna Dereszowska. Firma Cdp.pl udostępniła dzisiaj materiał wideo prezentujący próbkę polskiego dubbingu.

Annę Dereszowską możecie kojarzyć z wielu filmów. Aktorka wystąpiła chociażby w produkcji Pitbull: Niebezpieczne Kobiety oraz w Kobiety bez wstydu. Artystka udzielała również głosu w polskim dubbingu zagranicznych filmów, chociażby w serii Avengers.  Anna Dereszowska skomentowała udział w projekcie w następujący sposób:

Moja postać, Kate Walker, jest kobietą stanowczą i zdecydowaną, ale jednocześnie bardzo empatyczną - mówi Anna Dereszowska.  Zostawia swoje życie, by komuś pomóc. Po nagraniu trudno wyrwać się z tej gry – z mrocznego, porywającego klimatu. Cieszę się, że mogłam wziąć w niej udział.

Na załączony materiale wideo możecie sprawdzić, jak aktorka poradziła sobie z zadaniem wcielenia się w główną bohaterkę gry.

Syberia 3 - zwiastun polskiej wersji językowej

 

Źródło: YouTube (Adrian Kotowski)

Tagi: dubbing Microids PlayStation 4 syberia 3 wideo