Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 08.03.2017 16:57
Śródziemie: Cień Wojny. Mamy długi materiał z rozgrywki!
1269V

Śródziemie: Cień Wojny. Mamy długi materiał z rozgrywki!

Śródziemie: Cień Wojny niedawno zaistniał w świadomości graczy za sprawą wycieku. Od tamtej pory przybyło całkiem sporo informacji, co sprowadziło nas do dzisiejszego materiału wideo prezentującego rozgrywkę.

Śródziemie: Cień Wojny to kontynuacja Śródziemie: Cień Mordoru - cenionej gry inspirowanej słynnym uniwersum stworzonym przez Tolkiena. Zgodnie z obietnicą, otrzymaliśmy materiał wideo, który w dokładny sposób opowie nam o tym, co czeka nas w kontynuacji hitu z 2014 roku. Przynajmniej jeśli chodzi o rozgrywkę.

Śródziemie: Cień Wojny w naszej bazie gier.

Śródziemie: Cień Wojny rozwinie ciekawy system Nemezis stworzony na potrzeby poprzednika. Pozwalał on na kontrolowanie mniejszych jednostek wroga i pomaganie im we wspinaniu się na szczyty, co w efekcie prowadziło do kontrolowania ważnego oddziału i całkiem sporej części wrogiej armii. Nieudana próba prowadziła jednak do utrudnienia gry, szczególnie kiedy jeden z przeciwników stał się nemezis dla gracza - każda kolejna porażka pogarszała sytuację.

Śródziemie: Cień Wojny będzie jeszcze bardziej rozbudowany. Jako gra akcji RPG, pozwoli nam na przejęcie Mordoru poprzez stopniowe przejmowanie armii wroga od wewnątrz. W materiale wideo zobaczymy obszerną mapę świata z wieloma regionami, które różnić się będą spotykanymi przeciwnikami, otoczeniem czy sprzymierzeńcami, którzy nam pomogą. Nie zabraknie też twierdz i ważnych strategicznie miejsc do zdobycia.

W udostępnionym materiale z gry Śródziemie: Cień Wojny zobaczymy jak wygląda zaatakowanie naczelnika Saurona i przejęcie jego fortecy. Zobaczymy też i dowiemy się na czym polega specjalizacja poszczególnych jednostek oraz zerkniemy na system walki podczas epickiego starcia. W późniejszej części materiału jest jednak jeszcze ciekawiej.

Podobnie jak poprzednik, Śródziemie: Cień Wojny pozwoli nam na dosiadanie bestii. Wcześniej jednak nie można było dosiąść stworzenia latającego. Jeśli będziemy posiadać odpowiednią umiejętność i w pobliżu pojawi się drak, będziemy mogli przejąć nad nim kontrolę i zionąć ogniem z nieba. W filmiku widać też, jak wyczerpana bestia ostatkiem sił osłabia wielkiego trolla.

Śródziemie: Cień Wojny ma się pojawić 25 sierpnia 2017 roku. Póki co grafika nie prezentuje się obiecująco, ale zaznaczamy że materiał wideo pochodzi z wersji alpha. W przyszłości grafika ulegnie więc ulepszeniu. Tymczasem przed Wami 15 minut rozgrywki.

15 minut rozgrywki ze Śródziemie: Cień Wojny

Źródło: https://www.youtube.com/channel/UCg_JwOXFtu3iEtbr4ttXm9g

Tagi: Monolith Productions PlayStation 4 Śródziemie: Cień Wojny Warner Bros. Interactive