Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 08.03.2017 12:51
Uncharted: The Lost Legacy ostatnim tworem z serii?
1359V

Uncharted: The Lost Legacy ostatnim tworem z serii?

Uncharted: The Lost Legacy może być ostatnią częścią serii, aczkolwiek studio Naughty Dog nie chciałoby tego. Twórcy kochają swoje Uncharted, ale mają ograniczone zasoby i przez jakiś czas stworzenie nowej odsłony może nie być możliwe.

Uncharted: The Lost Legacy jest na tyle dobrym zwieńczeniem opowieści z Uncharted 4: Kres Złodzieja i reszty serii, że studio nie chce przez jakiś czas do niej wracać. Może poprzez wydanie The Lost Legacy twórcy chcą sprawdzić jak przyjmie się Uncharted bez Nathana Drake'a?

Więcej informacji o Uncharted: The Lost Leacy już wkrótce!

Uncharted: The Lost Legacy może być ostatnim tworem spod znaku Uncharted na długi czas. Twórcy nie chcą na razie rozgrzebywać tej historii, bo czują się zadowoleni z tego co w niej opowiedzieli i w ich odczuciu byłoby niestosowne znów ją rozgrzebywać. Należy też dodać, że studio wzięło ostatnio na tapet The Last of Us: Part II i to właśnie na tym twórcy chcą się skupić. Mają też masę innych pomysłów i chcieliby wprowadzić je w życie.

Uncharted: The Lost Legacy ma pojawić się jeszcze w tym roku, ale kiedy dokładnie dowiemy się już wkrótce. Tymczasem jak mogliście przeczytać, twórcy nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa, ale po tak długim tworzeniu serii, studio chce wprowadzić w życie nowe pomysły.

Zwiastun Uncharted: The Lost Legacy

 

Źródło: http://www.gameinformer.com/b/news/archive/2017/03/07/naughty-dog-another-uncharted-after-the-lost-legacy-is-unlikely.aspx

Tagi: Naughty Dog PlayStation 4 Sony Interactive Entertainment uncharted Uncharted: The Lost Legacy