Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 07.03.2017 20:16
Mass Effect: Andromeda. Wycieczka po Nexus
446V

Mass Effect: Andromeda. Wycieczka po Nexus

Mass Effect: Andromeda zadebiutuje za 16 dni. Electronic Arts nie traci czasu i codziennie chwali się nowymi materiałami z swojej wielkiej produkcji. Dzisiaj przyjrzymy się Nexus.

Mass Effect: Andromeda odda do naszej dyspozycji Nexus. Będzie to miejsce ustanowione na stacji kosmicznej i nasza baza wypadowa przed kolejnymi misjami. Stacja kosmiczna będzie rozwijana podczas gry. Gdy zaczniemy przygodę to cała struktura będzie dopiero powstawać. Miejsce zostanie wybudowane na naszych oczach. Podczas naszej eksploracji planet galaktyki Andromedy, stacja kosmiczna będzie się stopniowo rozwijała,a jej budowa będzie powoli zmierzać ku końcowi.

Mass Effect: Andromeda - Złote Światy na nowym materiale

Mass Effect: Andromeda będzie posiadało hub. Ten będzie pełnić rolę bazy wypadowej. Nexus pełen będzie ciekawych i użytecznych miejsc. Jedna z pierwszych lokacji kosmicznej stacji to specjalny korytarz z hologramami, dzięki którym gracz może się zapoznać z obcymi rasami biorącymi udział w misji kolonizacji galaktyki Andromedy. Specjalne hologramy objaśnią nam historię, charakter i inne użyteczne informacje na temat poszczególnych ras zamieszkujących wszechświat Mass Effect.

Kolejną lokacją jest laboratorium techniczne. To właśnie tutaj będziemy przeprowadzać badania i wytwarzać nowe bronie oraz ulepszenia. Zbierając plany zdobędziemy możliwość tworzenia nowych pancerzy i broni. Ciekawe jest również miejsce, które pozwoli na wybudzanie poszczególnych uczestników misji z snu kriogenicznego. Wybudzone w ten sposób postacie możemy następnie przydzielać do odpowiednich działów na stacji kosmicznej. System ten będzie bezpośrednio powiązany z rozwijaniem przez nas Nexusa. Co ciekawe, wybudzone osoby mogą nie zgadzać się z nami w kwestii przydzielonych im obowiązków, co też będą dawać do zrozumienia. Na stacji znajdują się też takie miejsca jak bar. Będzie można się w nim napić oraz spędzić czas z załogą, a także otrzymać specjalne zadania poboczne od barmanki.

W Nexus spędzimy na pewno mnóstwo czasu pomiędzy kolejnymi misjami i kolonizacją obcych światów, więc na pewno dobrze poznamy to miejsce. Przypominam, że wielka premiera Mass Effect: Andromeda nastąpi już 23 marca. Poniżej zapoznacie się z materiałem przedstawiającym dokładnie lokacje, które przyjdzie nam przemierzać na stacji kosmicznej.

Mass Effect: Andromeda. Wycieczka po Nexus

 

Źródło: YouTube (IGN)

Tagi: BioWare Electronic Arts mass effect andromeda wideo