Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 07.03.2017 18:56
Uncharted: The Lost Legacy na okładce Game Informer
1852V

Uncharted: The Lost Legacy na okładce Game Informer

Uncharted: The Lost Legacy. Szykujcie się na solidną dawkę nowych informacji! Kwietniowy numer Game Informer przyniesie nowe wieści o kolejnej grze osadzonej w świecie Uncharted.

Uncharted: The Lost Legacy ozdobi okładkę kwietniowego numeru magazynu Game Informer. Możemy się spodziewać kolejnych fascynujących wieści na temat tego samodzielnego dodatku, który twórcy określają mianem nowej gry. Uncharted: The Lost Legacy kupimy zarówno w formie rozszerzenia do Uncharted 4, jak i samodzielnej gry niewymagającej posiadania ostatnich przygód Nathana Drake'a.

Uncharted: The Lost Legacy będzie zupełnie inną grą niż Uncharted 4

Uncharted: The Lost Legacy było mocnym akcentem zeszłorocznej imprezy PlayStation Experience. 8-minutowy zwiastun zaprezentował nam w akcji nowy rozdział historii, którą osadzono w uwielbianym przez fanów uniwersum Uncharted studia Naughty Dog

Uncharted: The Lost Legacy pozwoli wcielić się w rolę Chloe Frazer. Tytuł rozbuduje jej przeszłość oraz pozwoli przyjrzeć się nowej przygodzie jaką przyjdzie jej przeżyć. Znana z serii bohaterka wyruszy w podróż do gór w Indiach, gdzie będzie poszukiwała cennego skarbu - złamanego Kła Ganeshy. Chloe liczy, że za sprawą drogocennego artefaktu zyska sławę i uznanie.

Chloe nie wyruszy w podróż w pojedynkę. Bohaterka zawrze specyficzne przymierze z znaną z Uncharted 4 antagonistką Nadine Ross, która przeszkadzała braciom Drake w ich pogoni za skarbem piratów. Obie bohaterki są niezależne i słyną z trudnego oraz porywczego charakteru, więc ich współpraca będzie dosyć skomplikowana. Razem będą zwiedzały świątynie, brały udział w pościgach pełnych strzelanin i stoczą walki wręcz z nowymi śmiercionośnymi wrogami.

Uncharted: The Lost Legacy jest nadal owiane tajemnicą. W grudniu ubiegłego roku dostaliśmy 8-minutowy materiał przedstawiający rozgrywkę z nadchodzącej gry. Naughty Dog jest jednak oszczędne w dzieleniu się nowymi informacjami. Wiemy, że samodzielna przygoda będzie dłuższa od DLC "Left Behind" z The Last of Us oraz zaprezentuje zupełnie inne podejście do rozgrywki niż Uncharted 4. Twórcy twierdzą, że tym razem poszli na całość, więc możemy się spodziewać iście spektakularnego widowiska.

 
Uncharted: The Lost Legacy. Zwiastun zapowiadający materiał od Game Informer

 

Źródło: YouTube (Game Informer)

Tagi: Game Informer Naughty Dog PlayStation 4 Sony Interactive Entertainment Uncharted: The Lost Legacy wideo