Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 07.03.2017 17:46
Dissidia Final Fantasy. Emperor Mateus wraca do akcji
299V

Dissidia Final Fantasy. Emperor Mateus wraca do akcji

Dissidia: Final Fantasy dostanie niedługo marcową aktualizację, która wprowadzi  nowego bohatera i kolejną arenę. Gra jest na razie dostępna wyłącznie na automatach arcade w Japonii, ale po czasie zostanie przeniesiona na PlayStation 4

Dissidia: Final Fantasy to wielki powrót tytułu, który narodził się jeszcze na PlayStation Portable. Jest to efektowna gra akcji, gdzie bohaterowie i antagoniści z najróżniejszych części Final Fantasy walczą ze sobą na zamkniętych arenach. Za produkcją stoi utalentowana i doświadczona ekipa z Team Ninja, która ma na swoim koncie takie produkcje jak Ninja Gaiden i seria Dead or Alive. Tytuł jest na razie dostępny wyłącznie na automatach arcade w Japonii, ale wersja konsolowa w końcu się pojawi i będzie wzbogacona o kilka nowości. Jedną z nich będzie tryb fabularny, o którym mogliśmy przeczytać jakiś czas temu. 

Dissidia: Final Fantasy na konsoli wzbogaci się o tryb fabularny

Dissidia: Final Fantasy otrzyma w marcu nową aktualizację. Za jej sprawą Armię Chaosu zasili kolejny wojownik znany wszystkim fanom serii. W aktualizacji powróci antagonista z Final Fantasy II - The Emperor Mateus. Poniżej możecie zapoznać się z materiałem wideo, który przybliży nam jego postać. Imperator ponownie będzie walczył za pomocą magii dystansowej.

Dissidia: Final Fantasy. Emperor Mateus na nowym zwiastunie

 

Do gry wróci również plansza z Final Fantasy II. Chodzi oczywiście o Zamek Pandemonium, ten pojawił się już we wcześniejszych tytułach z serii, ale dopiero niedawno potwierdzono jego obecność w najnowszej części. Na poniższym materiale wideo możemy porównać jak bardzo zmieniło się Pandemonium względem oryginalnego wydania. 

Dissidia: Final Fantasy. Zamek Pandemonium

 

Źródło: http://gematsu.com

Tagi: Dissidia: Final Fantasy Square Enix Team Ninja wideo