Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 07.03.2017 12:19
Farming Simulator 18 z pierwszymi screenami
1064V

Farming Simulator 18 z pierwszymi screenami

Farming Simulator 18 ma być dostępne jeszcze w tym roku. W Sieci pojawiły się właśnie pierwsze zrzuty ekranu. Zapraszamy do rozwinięcia i galerii.

Farming Simulator 18 pojawi się na PlayStation Vita jeszcze w tym roku. Dzięki udostępnionym zrzutom, możemy sprawdzić jak będzie prezentować się najnowsza odsłona symulatora farmy.

Pierwszy materiał z rozgrywki Farming Simulator 18 na PlayStation Vita

Jak informuje wydawca, Farming Simulator 18 ma oferować ogromny, otwarty świat oraz ponad 50 pojazdów i urządzeń rolniczych wiernych najpopularniejszym modelom na rynku. Zasiądziemy więc za sterami takich pojazdów jak AGCO: Challenger, Ferguson czy Valtra.

Farming Simulator 18 ma umożliwiać rozbudowę farmy poprzez wykonywanie wielu czynności. Na rozwój wpływać będzie sadzenie roślin, bawienie się w leśnictwo i zbieranie plonów. Ponadto możliwe będzie hodowanie zwierząt takich jak krowy, owce i po raz pierwszy również świnie. Wszystko to w nowym amerykańskim otoczeniu.

Farming Simulator 18 na PlayStation Vita ma się pojawić w czerwcu tego roku, ale nie ma jeszcze dokładnej daty premiery. Tymczasem zapraszam do obejrzenia okładki i obrazków z galerii.

Okładka Farming Simulator 18 na PlayStation Vita

 

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Farming Simulator 18 Focus Home Interactive galeria Giants Software playstation vita