Daniel Stroński Daniel Stroński 07.03.2017 09:57
Ghost Recon Wildlands. Mamy zwiastun i łatkę premierową
766V

Ghost Recon Wildlands. Mamy zwiastun i łatkę premierową

Ghost Recon Wildlands trafiło dziś do sprzedaży i twórcy postanowili to uczcić wyjątkowo efektownym zwiastunem premierowym.

Ghost Recon Wildlands w końcu ujrzało światło dzienne, oficjalnie lądując na półkach sklepowych. Co prawda znalazły się miejsca, gdzie można było kupić grę jeszcze przed premierą, ale też trzeba pamiętać, że polega ona w dużej mierze na kooperacji i potrzebni są chętni gracze, o których mogło być ciężko.

Ghost Recon Wildlands sprzedawano w Polsce już tydzień temu

Ghost Recon Wildlands dostaje przy okazji premierową łatkę Day One, która waży niemało, bo prawie 3 GB, więc szykujcie się na dłuższą chwilę ściągania, zanim zaczniecie zabawę z tytułem. Patch aktualizujący grę do wersji 1.02 zmienia następujące rzeczy:

  • Poprawiona stabilność silnika - optymalizacja połączenia z Siecią
  • Poprawki w rozgrywce - szlify dotyczące otoczenia i klimatu świata gry oraz dodatkowej zawartości

W kwestii klimatu gra posiada system pogodowy i zmienny cykl dnia i nocy. Planując wykonanie jednej z misji, warto mieć to na uwadze, by nie porwać się na zaplanowaną akcję z udziałem kompanów-snajperów, kiedy zajdzie słońce i zacznie się burza. W takich sytuacjach widoczność jest najważniejsza, ale też będzie można pewnie wykorzystać to na swoją korzyść, byle mieć chętnych znajomych do takich nagłych zmian planów i nieszablonowego myślenia.

Ghost Recon Wildlands to najnowsze podejście Ubisoftu do marki Ghost Recon. Przypominamy, że tym razem zostajemy wrzuceni do wielkiego otwartego świata, który wzorowano na Boliwii (co nie spodobało się tamtejszemu rządowi). Jako czteroosobowa grupa Duchów, skorzystamy ze wszelkich dostępnych środków, by obalić kartel narkotykowy Santa Blanca. Gra daje nam zadania, ale jak do nich podejdziemy - to już kwestia pomysłowości i zgrania swojej ekipy.

Co prawda domyślnie w grze mamy działać wraz z trójką innych graczy przez Sieć, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by wykonywać akcje samemu. Co prawda wciąż dostaniemy trzech kompanów sterowanych przez SI, lecz ci nie zrobią niczego, jeśli nie wydamy im odpowiedniej komendy z prostego menu poleceń.

Ghost Recon Wildlands - zwiastun premierowy

Tagi: Ghost Recon Wildlands PlayStation 4 Ubisoft wideo