Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 07.03.2017 09:00
Elite: Dangerous będzie miało stream na PAX East 2017
473V

Elite: Dangerous będzie miało stream na PAX East 2017

Elite: Dangerous na PlayStation 4 zostało zapowiedziane już w poprzednim roku, ale do dzisiaj nie ma w pełni znanej daty premiery. Twórcy mają zamiar pojawić się na tegorocznym PAX East 2017 i tam za pośrednictwem streamów zaprezentować swoją produkcję.

Elite: Dangerous w wersji na PlayStation 4 zostanie po raz pierwszy zaprezentowane podczas PAX East 2017, gdzie pojawią się deweloperzy z Frontier Developments. Twórcy zaprezentują swoje dzieło za pośrednictwem streamów i będzie to pierwszy raz, kiedy gra w wersji na PlayStation 4 zostanie pokazana światu.

Więcej o Elite: Dangerous znajdziesz w naszej bazie gier

Elite: Dangerous w wersji na PlayStation 4 będzie streamowane na PAX East 2017. Twórcy z Frontier Developments na swoim oficjalnym forum podzielili się planami odnośne zbliżającego się wydarzenia. Każdego dnia od 10-12 marca w trakcie imprezy pojawią się streamy od samych twórców, podczas których będą też sesje Q&A. Wszystkie transmisje obejrzycie na oficjalnym kanale Elite: Dangerous.

Elite: Dangerous będzie streamowane przez weekend zarówno przez samych twórców, jak i streamerów. Kanały, na których obejrzycie Elite: Dangerous w wersji na PlayStation 4 to DJTruthsayer, Hugh Mann, Bad News Baron, Brocast, Dan Cheesling, Deejay Knight, Blitzkriegsler, InfraRedMike, The Game Case, HP Braincase oraz Das Valdez.

Elite: Dangerous zostało zapowiedziane na drugi kwartał 2017 roku. Na dokładniejszą datę premiery musimy jeszcze poczekać.

Oficjalny zwiastun Elite: Dangerous

Źródło: https://forums.frontier.co.uk/showthread.php/335108-PAX-East-Livestream-Schedule

Tagi: elite: dangerous Frontier Developments playstation 4