Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 06.03.2017 20:19
God of War. Zobacz jak powstaje broń Kratosa
1128V

God of War. Zobacz jak powstaje broń Kratosa

Wyczekiwany hit ze stajni Sony nadal nie otrzymał daty premiery. W oczekiwaniu na jakiekolwiek informacje odnośnie kolejnych przygód Kratosa możemy przyjrzeć się jak kowale z Man At Arms wykuwają jego nowy oręż.

God of War to bez cienia wątpliwości jedna z najbardziej wyczekiwanych pozycji na PlayStation 4. Zapowiedź nowych przygód Kratosa wstrząsnęła społecznością. Sony Santa Monica zamierza zaryzykować i kompletnie odmienić znaną fanom formułę serii. Nowy God of War zaprezentuje bardziej osobiste i filmowe spojrzenie na całą serię oraz samą postać Kratosa. Możemy liczyć na piękne i efektowne widowisko oraz grę, która sporo namiesza na rynku.

God of War. Poznaliśmy imię syna Kratosa

Wiemy, że prace nad nowym God of War przebiegają zgodnie z planem i że tytuł można już przejść od początku do końca. Dalej jednak nie otrzymaliśmy nawet orientacyjnej daty premiery i konkretów na temat samej gry. Sony trzyma wszystkie tajemnice w ukryciu i jest dosyć powściągliwe jeśli chodzi o dzielenie się informacjami na temat nowego God of War. Być zmieni się to dopiero przy okazji E3.

Kowale z "AWE me", którzy od wielu miesięcy tworzą rzeczywiste repliki broni z gier (i nie tylko) pod naporem społeczności postanowili wykuć topór, którym Kratos będzie siać śmierć i pożogę. Trzeba przyznać, ze ich praca jak zawsze robi bardzo pozytywne wrażenie. Wykuta przez "AWE me" broń to nie tylko wierna replika i estetyczne dzieło sztuki. To także niezwykle praktyczne narzędzie, którym skutecznie można kroić arbuzy i głowę meduzy.

Kowale z Man At Arms wykuwają topór Kratosa

 

Źródło: YouTube (AWE me)

Tagi: god of war Mat at Arms Sony Interactive Entertainment sony santa monica wideo youtube