Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 06.03.2017 19:55
Destiny. Teaser zapowiada wydarzenie Age of Triumph
523V

Destiny. Teaser zapowiada wydarzenie Age of Triumph

Destiny niedługo zostanie rozbudowane o kolejne nowości. Dzisiaj poznaliśmy dokładną datę i godzinę prezentacji tego co czeka na graczy w przyszłości.

Destiny to oczko w głowie studia Bungie. Firma zamierza niedługo świętować sukces oraz długoletni okres wspierania gry i oddanie graczy. Użytkownicy mogą liczyć na to, że już lada moment do tytułu trafią następne nowości. Bungie do końca marca zamierza wprowadzić wydarzenie Age of Triumph 

Destiny 2 nie pozwoli na import tego, co zdobyliśmy w "jedynce"

Czym będzie Age of Triumph? Do końca nie wiadomo. Sugerując się wypowiedziami twórców oraz zdawkowym materiałem wideo, będzie to jakaś forma uhonorowania działań wszystkich graczy. Bungie zamierza złożyć istny hołd wszystkim, którzy wspierali ich przez ostatnie 3 lata rozwoju tytułu. Firma pragnie należycie podziękować społeczności za oddanie wobec gry. Więcej dowiemy się na dniach, bo przez najbliższe tygodnie czeka nas seria streamów, gdzie twórcy objaśnią nowości zmierzające do gry i przyszłość jaka czeka uniwersum Destiny. Pierwszy stream będzie miał miejsce już w środę o godzinie 19:00 czasu polskiego. Transmisja odbędzie się poprzez serwis Twitch. Chociaż pełnoprawny następca nie został oficjalnie zapowiedziany, to Bungie dosyć otwarcie mówi o sequelu. Wiemy, że gra zadebiutuje prawdopodobnie do końca tego roku. Ostatnio dowiedzieliśmy się, że nowy tytuł nie pozwoli na przeniesienie rzeczy i waluty z pierwszej części, gdyż twórcy pragną dostarczyć sprawiedliwy start dla wszystkich potencjalnych posiadaczy Destiny 2.

Poniżej obejrzycie zapowiedź pierwszego z całej serii streamów.

Destiny. Age of Triumph - krótka zajawka zapowiadająca stream

 

Źródło: YouTube (Bungie)

Tagi: Activision age of triumph Bungie destiny stream twitch wideo