Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 06.03.2017 15:59
Outlast 2. Poznaliśmy datę premiery!
1134V

Outlast 2. Poznaliśmy datę premiery!

Outlast 2 otrzymało właśnie datę premiery. Jest to kontynuacja cenionego Outlast z 2014 roku. Kontynuacja początkowo zapowiedziana była na rok poprzedni, ale twórcy potrzebowali więcej czasu na dopieszczenie swojej produkcji. Dzisiaj studio Red Barrels ujawniło datę premiery.

Outlast 2 było pierwotnie zapowiedziane na końcówkę roku 2016. Okazało się jednak, że twórcy potrzebują więcej czasu na dopełnienie swojej wizji. Tym samym data została przesunięta na początek tego roku. Dzisiaj ludzie z Red Barrels na swoim oficjalnym profilu udostępnili post z datą premiery.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o Outlast II zajrzysz do naszej bazy gier.

Outlast 2 pojawi się już niebawem, bo 25 kwietnia (w USA) i 28 kwietnia w Europie. Ponadto, gra pojawi się nie tylko w wersji cyfrowej, ale również pudełkowej. Jeszcze lepsza jest informacja o tym, że we wspomnianym pudle znajdą się dwie poprzednie produkcje spod znaku Outlast. W jednym pudełku dostaniemy więc Outlast, dodatek o tytule Whistleblower i Outlast 2.

Outlast 2 tak samo jak poprzednik dziać się będzie w tym samym uniwersum. Zmienią się jednak bohaterowie i otoczenie. Znów wybierzemy się w mroczną przygodę i zgłębimy najciemniejsze zakamarki ludzkiej psychiki. Wcielimy się w niejakiego Blake'a Langermanna, który jest kamerzystą w projekcie jaki stworzył wspólnie z żoną. Małżeństwo stawia na nagłośnienie materiałów i zgłębienie historii, za które nikt inny nie odważyłby się zabrać. Idąc po śladach trafią na pustynne tereny Arizony, gdzie stracenie zdrowego rozsądku zdaje się jedyną normalną rzeczą.

Outlast na PlayStation 4 pojawiło się na początku 2014 roku. Akcja pierwowzoru rozgrywała się w szpitalu psychiatrycznym Mount Massive Asylum mieszczącym się w Colorado. W tej mrocznej opowieści wcieliliśmy się w dziennikarza imieniem Miles Upshur, który bada tajemnice ośrodka, w którym podobno odbywają się zakazane praktyki.

Whistleblower to dodatek do Outlast, który rozwija historię z podstawki. Opowiada on historię Waylona Parka, który czuje się zniesmaczony tym co korporacja Murkoff dla której pracuje, wyczynia w ośrodku. Decyduje się ujawnić mroczne sekrety firmy i przez to wpada w tarapaty. Akcja dodatku dzieje się przed wydarzeniami z Outlast.

Teaser Outlast 2

Źródło: https://twitter.com/TheRedBarrels

Tagi: outlast ii playstation 4 red barrels Warner Bros. Interactive