Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 06.03.2017 10:14
Mass Effect Andromeda. Nowe informacje o tworzeniu postaci
948V

Mass Effect Andromeda. Nowe informacje o tworzeniu postaci

Mass Effect Andromeda ma wylądować w sklepach za dwa tygodnie, twórcy nie przestają więc dostarczać informacji. Ostatnio pisaliśmy o tym, że nie będziemy mogli przetestować trybu wieloosobowego, pokazywaliśmy też fragmenty rozgrywki, a tym razem mamy dla Was nowe informacje dotyczące tworzenia postaci i nie tylko.

Mass Effect Andromeda to czwarta odsłona popularnej serii. Do Sieci napływają kolejne informacje, z których stopniowo ujawniane są kolejne elementy rozgrywki. Były już materiały z kampanii dla jednego gracza oraz informacje o tym, że będzie ona zintegrowana z trybem wieloosobowym. Nie zabrakło też wieści negatywnych, za sprawą których dowiedzieliśmy się, że testowanie trybu wieloosobowego na domowych konsolach nie będzie możliwe.

Mass Effect Andromeda w naszej bazie gier

Tego samego dnia, w którym producent Mass Effect Andromeda przeprosił za brak testów technicznych trybu wieloosobowego, pojawiła się nowa informacja. Z niej dowiedzieliśmy się, że będziemy mogli grać nie tylko ludźmi. Do wyboru mają być dostępne rasy takie jak salarianie, turianie, kroganie i asari.

Producent Mass Effect Andromeda nie poprzestał na tym. Następnego dnia dowiedzieliśmy się, że do wyboru będą dostępne postacie nie tylko męskiego, ale również żeńskiego. Tyczy się to wszystkich ras poza Asari, gdzie występuje tylko jedna płeć. Nie będzie można zmieniać twarzy, ale są inne możliwości widoczne poniżej.

W Mass Effect Andromeda nie zabraknie możliwości zmieniania kolorów pancerzy oraz wzorów widocznych na nich wzorów. Jeśli chodzi o stroje codzienne, im będziemy mogli zmienić jedynie kolor.

W Mass Effect Andromeda będziemy mogli zdobywać wynagrodzenie za wykonywanie misji samodzielnie bądź w grze wieloosobowej - oba tryby będą się wzajemnie uzupełniać w zależności od tego jak będziemy woleli grać. Dowiedzieliśmy się również, że przedmioty będziemy mogli albo kupić za pośrednictwem mikrotransakcji albo zdobyć po prostu grając,

Premiera Mass Effect Andromeda przewidziana jest na datę 23 marca 2017 roku.

Źródło: http://www.dualshockers.com/2017/03/05/mass-effect-andromeda-gets-new-info-customization-multiplayer/

Tagi: BioWare Electronic Arts mass effect andromeda PlayStation 4