Paweł Musiolik Paweł Musiolik 05.03.2017 13:04
Project Cars 2. Nowe wideo w 4K
953V

Project Cars 2. Nowe wideo w 4K

Project Cars 2 w sprzedaży pojawi się jesienią tego roku. Ekipa Slightly Mad Studios w pocie czoła pracuje nad kontynuacją popularnego na PC-tach i konsolach Project Cars obiecując mnóstwo nowości.

Na ten moment w Project Cars 2 potwierdzono 170 samochodów, którymi jeździć będziemy mogli po 60 torach. Nie będą to tylko tory wyścigowe, gdyż w grze pojawi się także jazda po śniegu, lodzie i błocie. Pojawią się także nowe zawody z których na ten moment wiemy o IndyCar czy Hill Climb. Deweloper zapowiada także 24 godzinny system dynamicznego upływu czasu oraz zmienne warunki atmosferyczne.

Więcej informacji o Project Cars 2

Przebudowany ma zostać także tryb sieciowy, który stworzony będzie z myślą o integracji z e-Sportem. Oczywiście poprawie ulegnie fizyka oraz oprawa audiowizualna. I to właśnie ten ostatni aspekt zobaczyć możemy na wideo wypuszczonym przez dewelopera razem z nVidią. Tak, materiał z Project Cars 2 w 4K i 60 FPS pochodzi z mocnego PC-ta, więc musicie mieć na uwadze, że na konsolach tej generacji gra nie będzie wyglądała aż tak dobrze (GF 1080 Ti jest około 3 razy mocniejszy od PS4 Pro). Niemniej, dla fanów czekających na grę, każdy materiał jest na miarę złota.

Project Cars 2 - rozgrywka w 4K i 60 FPS

 

Tagi: