Paweł Musiolik Paweł Musiolik 05.03.2017 11:40
Borderlands 3. Gearbox wrzuciło easter egga do Battleborn
1204V

Borderlands 3. Gearbox wrzuciło easter egga do Battleborn

Borderlands 3 powstaje. Co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Zresztą samo Gearbox się z tym nie kryje i podczas GDC pokazali nam ostatnio prototyp gry na Unreal Engine 4. Teraz okazało się, że do Battleborn wrzucono easter egga, który nawiązuje do Borderlands 3.

Ekipa Gearbox w ostatniej aktualizacji Battleborn postanowiła dorzucić easter egga, który prawdopodobnie w jakimś stopniu nawiązuje do tego, co może nas czekać w Borderlands 3. Easter egg nie jest łatwy do znalezienia, składa się z kilku bardzo krótkich wiadomości dźwiękowych odgrywanych podczas otwierania portali. Na oficjalnym forum gry zebrali się ludzie, którzy postanowili rozwikłać zagadkową wiadomość.

Krótki pokaz tego, jak może wyglądać Borderlands 3

Trochę czasu im na to zeszło, ale się udało. Okazuje się, że mamy do czynienia wiadomością prawdopodobnie wysłaną przez Eridian, którzy ostrzegają Łowcy skarbców przez Skarbcem i Patricią Tannis. By poznać wiadomość trzeba było połączyć pliki dźwiękowe, a niektóre z nich odwrócić. Oto co mówi wiadomość:

Odwiedźcie Prometeę. Dzieci Skarbca. Nie jesteśmy już na Pandorze. Tannis nie jest tym, kim się wydaje. Nie otwierajcie Skarbców.

Jeśli graliście w Borderlands - to bez zdradzania zakończenia - wiecie, że Skarbiec nie jest tym, czym się początkowo wydawało, a Patricia Tannis pełni zupełnie inną rolę niż wydaje się na początku. Czyżby więc wiadomość w Battleborn sugerowała, że Pandora nie będzie miejscem akcji? A może wręcz przeciwnie? Faktem jest, że ostatnie materiały z Borderlands 3 przybliżają nas do oficjalnej zapowiedzi.

Borderlands 3 - techniczne demo na Unreal Engine 4

 

Źródło: https://www.reddit.com/r/Battleborn/comments/5x2p9c/borderlands_3_easter_egg_finally_decoded_thanks/?st=izu0nx3g&sh=1e1785f6

Tagi: