Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 03.03.2017 21:07
Mass Effect: Andromeda. Pierwsze 13 minut gry
1359V

Mass Effect: Andromeda. Pierwsze 13 minut gry

Mass Effect: Andromeda dostało dzisiaj wideo przedstawiające eksploracje i odkrywanie obcych planet. Teraz możemy zobaczyć początek historii uchwycony na bezpośredniej rozgrywce.

Mass Effect: Andromeda to kolejny rozdział w dziejach Bioware i popularnej kosmicznej sagi RPG. Twórcy obiecują, że wzięli krytykę do serca i zaoferują doświadczenie lepsze niż kiedykolwiek. Podczas produkcji Bioware przyglądało się najlepszym i wzorowało na konkurencji. Twórcy jako inspirację wymieniają chociażby naszego rodzimego Wiedźmina 3, co powinno napawać nadzieją wszystkich tych, którzy oczekują wciągającej i rozbudowanej historii.


Mass Effect: Andromeda - Electronic Arts przedstawia eksplorację

Mass Effect: Andromeda będzie wielką grą - nie ma co do tego wątpliwości. Bioware przygotowało ponad 100 różnorodnych planet i światów oraz poprawiło każdy element poprzedników, dodając jednocześnie masę nowości. Gra zostanie poprawiona na każdej płaszczyźnie i przedstawi zupełnie nową fabułę oderwaną od wątków z kultowej trylogii. Zapomnijcie o Shepardzie - gra skupi się na rodzeństwie Ryder. Twórcy obiecują nie tylko wiele światów, ale i więcej treści fabularnej. Według Bioware towarzysz z najmniejsza ilością wypowiadanych kwestii, będzie miał i tak znacznie więcej linijek dialogów niż najmniej rozgadany członek drużyny z Mass Effect 3.

Najnowsza odsłona serii stanowi nowy początek i kolejny krok dla tego uniwersum. Twórcy wrzucą nas do nowej galaktyki, tytułowej andromedy, gdzie trafimy prosto do układu Alfa Centauri. Poznamy tam nowych towarzyszy i podejmiemy wiele istotnych decyzji, którymi zapiszemy się na kartach kosmicznej historii. Firma mierzy naprawdę wysoko i już 23 marca przekonamy się, czy producent sprostał wysokim oczekiwaniom

Jeśli jednak jesteście zbyt niecierpliwi, aby wytrzymać do dnia premiery, to w internecie pojawiło się właśnie nagranie ukazujące pierwsze 13 minut przygody. Jeśli boicie się jakichkolwiek spoilerów, to z wiadomych powodów zalecam wstrzymać się z oglądaniem, abyście nie zepsuli sobie zabawy z własnoręcznego poznawania kolejnego rozdziału kosmicznej sagi.

Nagranie pozwala sprawdzić jak gra będzie prezentować się w dniu premier, więc być może ułatwi niektórym graczom podjęcie decyzji w kwestii zakupu.

Mass Effect: Andromeda - pierwsze 13 minut rozgrywki

 

Źródło: YouTube (IGN)

Tagi: BioWare Electronic Arts mass effect andromeda wideo