Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 03.03.2017 19:51
Destiny 2 nie pozwoli na import tego, co zdobyliśmy w "jedynce"
1147V

Destiny 2 nie pozwoli na import tego, co zdobyliśmy w "jedynce"

Destiny 2 to dziwny przypadek. Gra nie została oficjalnie zapowiedziana, ale wiemy, że intensywne pracę trwają od kilkunastu miesięcy. Dzisiaj poznaliśmy kolejne szczegóły, które mogą zmartwić niektórych weteranów pierwszej odsłony.

Destiny 2 zadebiutuje podczas tegorocznej jesieni - przynajmniej taki plan przedstawiło Activision przed inwestorami. Mimo wszystko gra nadal nie doczekała się oficjalnej zapowiedzi i prezentacji. Być może twórcy czekają na lepszą okazję, aby ujawnić swój wielki projekt i przedstawią go dopiero na targach E3. Dzisiaj jednak dostaliśmy informację odnośnie przeniesienia postępów z pierwszej części.

Destiny 2. Premiera tej jesieni.

Destiny 2 odda graczom do dyspozycji możliwość przeniesienia bohatera z pierwszej gry. Niestety, opcja ograniczy się wyłącznie do wyglądu i historii naszej postaci. Mówiąc krótko - przeniesiemy naszą klasę, rasę, płeć i inne kosmetyczne elementy naszej postaci, która osiągnęła dwudziesty poziom doświadczenia i wykonała misję "Black Garden". Twórcy przewidują również wynagrodzenie oddanych graczy i weteranów pierwszej odsłony. Nie znamy szczegółów, ale osoby, które zagrywały się w pierwszą część mogą liczyć na jakieś bonusy po przeniesieniu swojej postacie.

Jeśli chodzi o wszystkie przedmioty zdobyte przez cały okres grania w Destiny - te będą dostępne wyłącznie w starej grze i nie przeniesiemy żadnego z tych elementów do kolejnej części. Wszystkie rzeczy kupione poprzez mikropłatności, umiejętności i elementy ekwipunku nie zostaną w jakikolwiek sposób przeniesione. Twórcy chcą zapewnić sprawiedliwy i świeży start dla wszystkich użytkowników i posiadaczy Destiny 2.

Przypominam również, że już 8 marca poznamy szczegóły dotyczące kolejnego wydarzenia wewnątrz gry. Destiny zostanie rozbudowane o wydarzenie nazwane "Age of Triumph". Bungie planuje serię streamów, na których firma przybliży nam detale związane z nowościami zmierzającymi do gry. 15 marca poznamy szczegóły tygodniowych rytuałów, a w środę 22 marca ujawnione zostaną kolejne elementy związane z eksploracją świata. "Age of Triumph" ma dostarczyć graczom kolejną fale doświadczeń i pełnić rolę świętowania trzyletniego cyklu nieustannego wspierania gry.

Źródło: https://www.bungie.net/en/News/Article/45708/7_The-Road-Ahead

Tagi: Activision Bungie destiny Destiny 2 playstation 4