Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 03.03.2017 19:01
Mass Effect: Andromeda. Nowy materiał ukazuje eksplorację
963V

Mass Effect: Andromeda. Nowy materiał ukazuje eksplorację

Mass Effect: Andromeda to jedna z najbardziej wyczekiwanych przez graczy produkcji obecnego roku. Gra zadebiutuje niedługo i Electronic Arts postanowiło przybliżyć wszystkim jak wygląda eksploracja odległych planet znajdujących się w układzie Alfa Centauri.

Mass Effect: Andromeda miało dostać beta testy trybu sieciowego. Tych niestety nie dostaniemy, bo producent woli zaprezentować rozgrywkę multiplayer na tegorocznej imprezie PAX East. Nie oznacza to jednak, że przed premierą Electronic Arts nie zamierza przybliżyć nam swojej gry w jakikolwiek sposób. Premiera tytułu nastąpi już niedługo, bo 23 marca 2017. Dzisiaj możemy podziwiać nowy materiał wideo ukazujący bezpośrednią rozgrywkę skupiającą na eksploracji i odkrywaniu obcych światów.

Mass Effect: Andromeda - Bioware wyjaśnia anulowanie beta testów

Mass Effect: Andromeda zaoferuje graczom ponad 100 różnych planet do odkrycia. Wiele z nich będzie możliwa do odwiedzenia i każdy gracz dostanie możliwość wylądowania na ich powierzchni. Za każdą planetą stoi odrębna historia i bohaterowie oraz wyzwania czekające na odważnych kosmicznych podróżników. Liczba robi wrażenie i w teorii nawet wybredni gracze nie powinni narzekać na brak zawartości i wkradającą się nudę.

Materiał ukazuje również rozgrywkę łazikiem Nomad. Pojazd będzie stanowił główny środek transportu po najróżniejszych środowiskach obcych ekosystemów. Twórcy oddali do dyspozycji wiele opcji personalizacji i rozbudowy pojazdu. Poprzez stosowanie ulepszeń poprawimy przyczepność, prędkość, wysokość skoków i inne elementy łazika.

Mass Effect: Andromeda pełne będzie również specjalnych stacji. Ich odwiedzenie odblokuje nam punkty szybkiej podróży i pozwoli na szybkie odwiedzanie znanych już miejsc. Stacje pozwolą także uzupełnić amunicję i arsenał oraz pozwolą przyzwać naszego łazika jeśli ten zaginie lub zostanie zniszczony.

Mass Effect: Andromeda stawia na eksploracje nieznanego i odkrywanie bogatych światów. Decyzje jakie podejmiemy i miejsca, które odwiedzimy będą kształtować w unikalny sposób naszą własną i niepowtarzalną historię. Gra zaoferuje dynamiczny system walki, rozbudowaną eksploracje i zagadki rozsiane po całej galaktyce.

Mass Effect: Andromeda. Eksploracja i odkrywanie na nowym materiale wideo 

 

Źródło: YouTube (Mass Effect)

Tagi: BioWare Electronic Arts mass effect andromeda PlayStation 4 wideo