Daniel Stroński Daniel Stroński 03.03.2017 17:53
Ghost Recon Wildlands już w polskich sklepach, niektórym udało się już kupić grę
1860V

Ghost Recon Wildlands już w polskich sklepach, niektórym udało się już kupić grę

Ghost Recon Wildlands trafi do sklepów na całym świecie dopiero w przyszłym tygodniu, ale znalazły się już sklepy w Polsce, które udostępniły grę już teraz.

Ghost Recon Wildlands zaliczy globalną premierę dopiero 7 marca, czyli w przyszły wtorek... ale nie wszyscy muszą czekać tak długo i nie mamy tu na myśli kopii recenzenckich. Co prawda pewnie ciężko będzie znaleźć w Sieci towarzysza do co-opowych misji w cyfrowej wersji Boliwii, ale niektórym wystarczy sam fakt wczesnego posiadania.

Tak wygląda pakiet DLC do Ghost Recon Wildlands

W mailu od jednego z naszych czytelników otrzymaliśmy informację, że w Polsce da się już kupić grę (w rodzimej wersji językowej), a na dowód tego dołączone zostało kilka fotek, które znajdziecie niżej w galerii.

Nie wszyscy sprzedawcy trzymają się ustalonych terminów (i biada tym, których wykryją), ale też w przypadku gier skupionych na fabule takie zagrania nie są zbyt korzystną sytuacją, co rodzi w Sieci spoilery na dni przed premierą. Tak czy inaczej, jeśli znacie miejsca, gdzie czasem przymyka się oko na oficjalną datę premiery, pewnie mają już w magazynie Ghost Recon Wildlands i jest to jakaś okazja, by sprawdzić nową grę Ubisoftu już w ten weekend.

Przypominamy, że nowe Ghost Recon przenosi czteroosobowy zespół graczy do Boliwii, gdzie ich zadaniem jest zwalczenie kartelu narkotykowego Santa Blanca. Gra stawia przed nami cele, ale jak je wykonamy w otwartym świecie i z dostępem do przeróżnych pojazdów  - tutaj mamy już wolną rękę.

Nie musimy jednak polegać na losowych ludziach z Internetu, jeśli nie mamy chętnych do gry znajomych. Deweloper pomyślał o trybie dla jednego gracza, gdzie musimy kontrolować resztę zespołu sterowanego przez sztuczną inteligencję. Wtedy nasi towarzysze nie będą działali na własną rękę, a na nas spadnie zadanie wydawania im poleceń i prostego menu komend. W przypadku wcześniejszego nabycia gry, pozostaje raczej tylko taka opcja, co może nie być takie atrakcyjne, gdy zamiast skupić się na taktyce, musimy uważać, by przeprowadzić cały skład przez obóz wroga.

Zgodnie z założeniami wydawcy, Ghost Recon Wildlands trafi do sklepów za parę dni, 7 marca. Może warto poczekać i zagrać, kiedy serwery będą wypełnione graczami?

Źródło: mail od czytelnika

Tagi: galeria Ghost Recon Wildlands PlayStation 4 Ubisoft