Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 03.03.2017 16:01
Children of Zodiarcs zostanie wydane przez Square Enix Collective
520V

Children of Zodiarcs zostanie wydane przez Square Enix Collective

Children of Zodiarcs inspirowane Final Fantasy Tactics z pierwszego PlayStation, zostanie wydane przez Square Enix Collective. Produkcja została ufundowana na kickstarterze, gdzie zebrane środki pięciokrotnie przekroczyły potrzebną sumę. W dalszej części newsa znajdziecie garść informacji, zwiastun oraz galerię.

Children of Zodiarcs to gra inspirująca się hitem sprzed lat, jakim jest Final Fantasy Tactics oraz innymi grami z gatunku, które zostały wydane w złotym okresie jRPG, czyli za czasów pierwszego PlayStation. Twórcy przenieśli do swojej gry również miłość do gier planszowych i tytułów z ery 16-bitowej, takich jak Shining Force. Cardboard Utopia to zespół deweloperów składający się z weteranów pracujących niegdyś przy grach AAA, więc możemy spodziewać się czegoś naprawdę dobrego.

Children of Zodiarcs w naszej bazie gier

W Children of Zodiarcs ważna będzie fabuła oraz nowatorski, taktyczny system walki. Podczas starć będziemy kontrolować bohaterów rozstawionych na planszy oraz zarządzać ich kartami - to one będą podstawą do wprowadzania komend. Oprócz tego będziemy rzucać kostką i im więcej szczęścia będziemy mieć, tym lepsi staną się nasi bohaterowie podczas walki.

Children of Zodiarcs ma się pojawić jeszcze w tym roku, ale na datę premiery musimy jeszcze poczekać. Square Enix obiecuje jednak, że wkrótce pojawi się więcej informacji. Na PSX East 2017, które odbędzie się w dniach 10-12 marca zostanie zaprezentowana demonstracja Children of Zodiarcs, więc to pewnie wtedy zostanie ujawniona data premiery.

Oficjalny zwiastun Children of Zodiarcs

Źródło: http://na.square-enix.com/us/node/6979

Tagi: Cardboard Utopia Children of Zodiarcs galeria PlayStation 4 Square Enix Collective wideo