Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 03.03.2017 15:20
Shantae: Half-Genie Hero dostanie łatkę 1.01 z trybem Hard-Core
248V

Shantae: Half-Genie Hero dostanie łatkę 1.01 z trybem Hard-Core

Shantae: Half-Genie Hero zostanie zaktualizowane do wersji 1.01. Główną zmianą będzie nowy, o wiele trudniejszy tryb Hard-Core, ale to nie wszystkie zmiany jakie wprowadzi nowa łatka.

Shantae: Half-Genie Hero zostanie zaktualizowane do wersji 1.01. Jak zdradzają twórcy na stronie swojego projektu w serwisie kickstarter, dzięki łatce pojawi się nowy tryb oraz zostaną naprawione błędy przeszkadzające w rozgrywce. Wszystko po to, aby fani gry mieli się czym zająć w oczekiwaniu na zbliżające się DLC.

Więcej informacji o Shantae: Half-Genie Hero w naszej bazie gier

Shantae: Half-Genie Hero dostanie tryb Hard-Core, który ma zadowolić wszystkich fanów gier z czasów, kiedy wściekłość i rzucanie padami było normą. Przeciwnicy w nowym trybie mają być szybsi, silniejsi i jeszcze bardziej bezlitośni. Ponadto, znajomość wszystkich schematów z dotychczasowych trybów ma mieć tu niewielkie znaczenie, bo przeciwnicy pojawiać się będą w innych miejscach. Tyczy się to również bossów, którzy będą mieć nowe zachowania i statystyki.

Łatka będzie dostępna za darmo dla wszystkich, którzy zakupili grę i pojawi się już 6 marca. Oprócz wcześniej wymienionych nowości, łatka doda kompatybilność z PlayStation TV dla wersji na PlayStation Vita i naprawi błędy na wszystkich platformach.

5 minut rozgrywki z Shantae: Half-Genie Hero na PlayStation 4

Źródło: https://www.kickstarter.com/projects/1236620800/shantae-half-genie-hero/posts/1821170

Tagi: PlayStation 4 Shantae: Half-Genie Hero wayforward technologies