Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 03.03.2017 13:46
Styx: Shards of Darkness ze zwiastunem kooperacji
503V

Styx: Shards of Darkness ze zwiastunem kooperacji

Styx: Shards of Darkness pojawi się jeszcze w tym miesiącu. Na udostępnionym dzisiaj zwiastunie zobaczymy jak prezentuje się współpraca z drugim graczem.

Styx: Shards of Darkness to kontynuacja Styx: Master of Shadows z 2014 roku. Na oficjalnym kanale Sony pojawił się dzisiaj świeży zwiastun gry, w którym pokazano jak wyglądać będzie tryb kooperacji. Całość ma polegać na tym, że każdy samodzielnie grający gracz, może w dowolnej chwili zaprosić znajomego, który będzie miał możliwość dołączenia do sesji i udzielenia wsparcia w trwającej misji. Z jednej strony skradanie się we dwóch może być trudniejsze, ale z drugiej strony otwiera to nowe możliwości.

Chcesz wiedzieć więcej? Zajrzyj do naszej bazy gier!

Styx: Shards of Darkness zapowiada się o wiele lepiej niż poprzednik, który mimo iż był solidnym tytułem, borykał się z wieloma problemami technicznymi. Kontynuacja ma jednak większy budżet i deweloperzy ze studia Cyanide mają okazję się wykazać. Jak im to pójdzie okaże się już 14 marca tego roku, bo to na ten dzień zaplanowana jest premiera gry.

Zwiastun trybu kooperacyjnego w Styx: Shards of Darkness

Źródło: http://www.dualshockers.com/2017/03/03/styx-shards-of-darkness-coop/

Tagi: Cyanide Focus Home Interactive PlayStation 4 Styx: Shards of Darkness wideo