Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 03.03.2017 09:34
Rime i nowe wideo z rozgrywki
403V

Rime i nowe wideo z rozgrywki

Rime ma pojawić się jeszcze w tym roku, więc do Sieci napływa coraz więcej informacji. Tym razem dostaliśmy niemal 15 minutowy materiał z rozgrywki.

Rime mamy doczekać się jeszcze w tym roku. Jest to gra przygodowa, w której czekają nas zagadki logiczne i baśniowy świat do zwiedzenia. Gra często określana jest mianem "trzecioosobowego The Witness". Z udostępnionego materiału dowiadujemy się, że gra ma być relaksująca i starczyć na 8 czy nawet kilkanaście godzin, w zależności od stylu grającego i tego ile chce odkryć z zawartości gry.

Więcej o Rime w naszej bazie gier

Na poniższym materiale z Rime zobaczymy, że w przygodzie ma towarzyszyć nam mały lisek, który pojawi się w momencie naszego zagubienia. Kiedy nie będziemy wiedzieć gdzie iść, zwierzak poprowadzi nas w odpowiednim kierunku, ale nie pomoże już w rozwiązaniu zagadki. W Rime zabraknie dialogów - fabułę poznamy więc poprzez eksplorację pięknego świata i rozwiązywanie kolejnych zagadek. Walki w grze nie uświadczymy.

Tę emocjonalną i piękną w założeniu przygodę jaką jest Rime, będziemy mogli przeżyć już w maju tego roku, o ile data premiery nie zostanie przesunięta. Tymczasem zapraszam do nowego filmu na kanale PlayStation Access, w którym obejrzycie początkowy fragment gry.

Kilkanaście minut rozgrywki z Rime na nowym wideo

Źródło: https://www.youtube.com/channel/UC6yzV_xgKn8r77FkcmZyMSg

Tagi: playstation 4 rime six foot Tequila Works wideo