Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 03.03.2017 08:19
Clicker Heroes pojawi się w marcu na PS4 i będzie za darmo
828V

Clicker Heroes pojawi się w marcu na PS4 i będzie za darmo

Clicker Heroes pojawi się na PlayStation 4 już na początku marca i będzie polegać na tym, co wszystkie gry o podobnym charakterze - czyli zwykłym klikaniu.

Clicker Heroes to jedna z tych produkcji, które nie wymagają od gracza zbytniej aktywności. Podobne produkcje cieszą się popularnością raczej na komputerach osobistych, ale nie jest to pierwszy raz kiedy podobna produkcja ląduje na PlayStation 4 - wcześniej pojawiło się choćby AdVenture Capitalist i tak samo jak Clicker Heroes, było darmowe.

Podobnie jak w innych grach polegających głównie na klikaniu, również w Clicker Heroes podejmiemy szereg decyzji, które wpłyną na to, jakich materiałów będzie nam przybywać najwięcej wraz z upływaniem czasu. Według zapowiedzi twórców, klikając będziemy zadawali ogromne obrażenia potworom i zdobywali niewyobrażalne ilości złota. Gra ma oferować setki godzin zabawy, w trakcie której będzie walczyć również z bossami. Clicker Heroes pojawi się 7 marca 2017 roku w PlayStation Store i będzie darmowe.

Oficjalny zwiastun Clicker Heroes

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2017/03/02/idle-rpg-clicker-heroes-mashes-its-way-onto-playstation-4-on-7th-march/

Tagi: BlitWorks clicker heroes Playsaurus Inc. playstation 4