Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 02.03.2017 20:25
Ghost Recon: Wildlands. Znamy szczegóły DLC
760V

Ghost Recon: Wildlands. Znamy szczegóły DLC

Ghost Recon: Wildlands będzie mocno wspierane. Ubisoft pochwaliło się planem rozwoju swojego tytułu. Gra doczeka się zarówno mniejszych, jak i większych rozszerzeń.

Ghost Recon: Wildlands zostanie rozbudowane przez kilka mniejszych aktualizacji. Tytuł doczeka się również przepustki oferującej między innymi dostęp do dwóch dużych dodatków oraz kilka płatnych DLC. Ubisoft pochwaliło się także specjalnym trybem PvP, który zostanie udostępniony jakiś czas po premierze.

Ghost Recon: Wildlands - beta pobiła rekord popularności

Ghost Recon: Wildlands dostanie przepustkę DLC. Przełoży się ona na dostęp do dwóch głównych dodatków jak i jednej specjalnej misji. Misja zaoferuje przeciwników, z którymi tylko doświadczeni członkowie duchów są w stanie sobie poradzić. Posiadacze przepustki sezonowej dostaną możliwość pobrania i grania w dodatki tydzień wcześniej przed resztą użytkowników.

Osoby zdecydowane na zakup przepustki mogą liczyć na nowe kostiumy i bronie, a także stałą 5% premię zdobywanego doświadczenia. Dostaną także wspomagacze jednorazowego użytku, które zwiększą ich ilość przyznawanego doświadczenia o 50% oraz osobny 25% przyrost doświadczenia dla graczy znajdujacych się w naszym składzie. Efekty jednorazowych bonusów będą obowiązywać przez 2 godziny.

Dwa główne dodatki to Droga Narco i Upadłe Duchy. Pierwszy dodatek zaoferuje cichą infiltrację szmuglerów oraz serię wyzwań i wyścigów, za których pomocą zyskamy zaufanie niesławnego lidera kartelu i zniszczymy organizację od środka. Gracze zmierza się z nowymi bossami i dostaną do dyspozycji kolejne pojazdy. Upadłe Duchy pokażą nieudaną misję ewakuacyjną, gdzie helikopter naszego oddziału zostaje zestrzelony. Gracze będą musieli zaadoptować się do nowego środowiska. Zawalczą z nowymi potężnymi wrogami, nauczą świeżych umiejętności i odblokują dodatkowe bronie.

Misja konspiracja Unidad. W regionie Media Luna, Będziemy musieli zdestabilizować przymierze pomiędzy organizacją Santa Blanca a Unidad. Kolejne dodatki oddadzą w ręce graczy ekwipunek frakcyjny, specjalne stroje i unikalny pojazd.

Część nowości została ukazana na materiale wideo. Możemy przyjrzeć się na nim nowemu trybowi gracz kontra gracz, który zostanie udostępniony za darmo. W trybie PvP dwie drużyny po czterech członków mierzą się w taktycznej rywalizacji. 

Ghost Recon: Wildlands - szczegóły DLC

 

Źródło: YouTube (Ubisoft US)

Tagi: dlc Ghost Recon Wildlands PlayStation 4 season pass Ubisoft wideo