Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 02.03.2017 19:29
Injustice 2. Bijatyka dostanie szerokie opcje personalizacji
397V

Injustice 2. Bijatyka dostanie szerokie opcje personalizacji

Injustice 2 to nie tylko nowi zawodnicy. NetherRealms Studio dzieli się kolejnymi szczegółami z następnej nowości, która ma odróżnić najnowszą bijatykę od konkurencji.

Injustice 2 doczeka się bogatych opcji dostosowywania zawodników pod preferencje każdego gracza. Będzie to możliwe za pomocą specjalnych zbroi. Pancerze będziemy mogli dowolnie modyfikować, zmieniając ich właściwości oraz wygląd. Wpłynie to bezpośrednio na rozgrywkę i styl gry, ponieważ pozwoli graczom na ingerowanie w statystyki danej postaci.

Doktor Fate dołącza do obsady Injustice 2

Personalizacja zbroi nie ograniczy się tylko do wyglądu naszego zawodnika. Odpowiedni pancerz zwiększy obrażenia i obronę oraz wprowadzi inne efekty, z którymi będziemy musieli się liczyć podczas toczenia pojedynków. Podobna sytuacja miała miejsce w przypadku Street Fighter x Tekken i jego systemu kryształów.

Injustice 2 odda graczom dwie możliwości pozyskiwania nowych pancerzy. Pierwszy polega po prostu na toczeniu pojedynków w trybach sieciowych i zwykłych. Drugi sposób pozwoli zdobyć elementy zbroi poprzez kupowanie specjalnych Mother Boxes za pomocą wewnętrznej waluty w grze. Elementy zbroi będą zwiększać cztery podstawowe statystyki. Siłę, moc podstawowych i specjalnych ataków, obronę i życie. Dodatkowo, niektóre części będą posiadały jeszcze efekty specjalne, takie jak szybsze pozyskiwanie doświadczenia. Podobnie jak w grach RPG - jeśli uzbieramy cztery elementy z jednego zestawu zbroi, możemy liczyć na jeszcze większe bonusy.

Injustice 2 pozwoli również na personalizację wyglądu. Za pomocą prostego edytora zmienimy kolor poszczególnych elementów ubioru zawodnika. Takie bezpośrednie grzebanie w statystykach postaci mogłoby negatywnie wpłynąć na balans całej gry i przekreślić jakiekolwiek szansę na zaistnienie na scenie turniejowej. Na szczęście twórcy pomyśleli i o tym. Injustice 2 zaoferuje specjalne filtry doboru przeciwników i tryby, gdzie zbroje nie będą w żaden sposób wpływać na bazową wartość statystyk zawodników.

Źródło: http://blog.us.playstation.com/

Tagi: injustice 2 NetherRealm Studios playstation 4 Warner Bros. Interactive