Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 02.03.2017 18:31
Injustice 2. Nowy bohater prosto ze złotej ery DC
602V

Injustice 2. Nowy bohater prosto ze złotej ery DC

Injustice 2 sukcesywnie powiększa pulę dostępnych zawodników. Tym razem do grona różnorodnych bohaterów dołączył potężny czarnoksiężnik.

Injustice 2 to kolejna bijatyka korzystająca z światów wykreowanych na kartach komiksów wydawnictwa DC. NetherRealm Studios, ojcowie kultowej serii Mortal Kombat, co jakiś czas dzielą się ze społecznością nowymi zawodnikami. Twórcy nie ograniczają się do najpopularniejszych przedstawicieli bogatego portfolio komiksów wydawnictwa DC i oferują również kilka nieco zapomnianych postaci. 

Swamp Thing na nowym materiale

Injustice 2 rozrosło się o kolejnego bohater, a jest nim niejaki Doktor Fate, potężny czarnoksiężnik i agent organizacji Lords of Order. Postać zadebiutowała w 1940 roku i jej prawdziwa tożsamość to Kent Nelson. Bohater potrafi posługiwać się potężną magią, przy czym jedną z jego mocy jest umiejętność konwersji energii w materię i na odwrót. Doktor Fate potrafi także tworzyć iluzje, strzelać wiązkami energii i wytwarzać śmiercionośne pociski, którymi zasypuje swoich wrogów. Jego amulet, peleryna oraz hełm to potężne artefakty stworzone przez starożytnego Nabu. W swojej karierze bohater założył również Ligę Sprawiedliwości, u której boku pokonał Darkseida. 

Injustice 2 będzie mocno wspierane po premierze. Twórcy obiecują największą ilość zawodników DLC w całej historii firmy. Nie traćcie więc nadziei jeśli w ostatecznej obsadzie zabraknie któregoś z Waszych ulubieńców - bardzo możliwe, że NetherRealm Studios doda go w przyszłości. Premiera gry nastąpi stosunkowo niedługo, bo już 16 maja 2017 roku. Nowy bohater doczekał się własnego materiału wideo, w którym prezentuje swoje zdolności. 

Injustice 2 - Doktor Fate

Źródło: http://www.gamespot.com/articles/injustice-2s-next-character-is-a-deep-cut-from-dcs/1100-6448344/?ftag=GSS-05-10aaa0b

Tagi: dc injustice 2 NetherRealm Studios playstation 4 Warner Bros. Interactive wideo