Paweł Musiolik Paweł Musiolik 02.03.2017 17:27
GTA Online wzbogaca się o nową zawartość
1997V

GTA Online wzbogaca się o nową zawartość

GTA Online co jakiś czas otrzymuje aktualizacje z nową zawartością. Rockstar Games pokazało nam, czego można spodziewać się w najbliższym czasie.

GTA Online jest non stop rozwijane od momentu premiery na konsolach poprzedniej generacji. Ale to na PS4 i Xboksie One usługa rozwinęła skrzydła na tyle, że Rockstar Games kompletnie porzuciło plany stworzenia fabularnych dodatków do GTA 5 na rzecz mniejszych aktualizacji GTA Online na którym firma zarabia setki milionów dolarów rocznie. Czego więc możemy się spodziewać w najbliższych tygodniach?

CUNNING STUNTS: SPECIAL VEHICLE CIRCUIT

Kolejną aktualizacją, która pojawi się jeszcze w marcu będą zaprojektowane od zera nowe wyścigi kaskaderskie, które skorzystają ze specjalnych pojazdów w grze Rocket Voltic, Ruiner 2000 oraz Blazer Aqua. Każdy wyścig zawierać będzie specjalne dopałki, które pozwolą nam na przykład na pokonywanie ogromnymi skokami przepaści w wyścigach z użyciem Rocket Voltic, długodystansowe wyścigi pokonamy korzystając z Blazer Aqua, a Ruiner 2000 wykorzystamy do skoków base-jump.

Nowe tryby i pojazdy

Tryb Adwersarza będzie nadal rozbudowany. Wiosenne aktualizacje dodają dwa sposoby na rozgrywkę. Jeden z nich będzie inspirowany zbijakiem i zostanie nazwany Ressurection. Drugi z nich, inspirowany klasycznymi odsłonami w 2D nosi tytuł Top Down. Szczegółów Rockstar Games jeszcze nam nie zdradził. A co z pojazdami? Wracają klasyki z GTA 3 - Turismo Classic oraz Infernus Classic, które pojawiły się pierwszy raz właśnie na ulicach Liberty City.

Warto na koniec przypomnieć, że posiadacze kont na PS3 i Xboksie 360 mają jeszcze tylko pięć dni by przenieść swoje konto na PS4 lub Xboksa One. W innym przypadku utracicie możliwość gry po sieci w GTA Online.

Źródło: http://www.rockstargames.com/newswire/article/60149/Coming-Soon-to-GTA-Online-Special-Vehicle-Races-New-Cars-Modes-More

Tagi: Grand Theft Auto V gta online playstation 4 Rockstar North Take-Two