Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 02.03.2017 17:30
Gravel. Milestone przedstawia nową grę
642V

Gravel. Milestone przedstawia nową grę

Gravel to kolejna rajdowa propozycja od włoskiego studia Milestone. Gracze mogą kojarzyć tę firmę z starszych tytułów jak Screamer lub seria WRC.

Gravel to kolejna gra rajdowa opracowana przez studio Milestone. Twórcy z Włoch mają doświadczenie w gatunku i dostarczą graczom kolejny tytuł z tej kategorii. Gravel nie będzie symulacją a zamiast tego zaoferuje szalone i zręcznościowe podejście do tematyki rajdów. Twórcy jednocześnie ogłosili, że od tej pory wszystkie ich przyszłe tytuły będą powstawać w oparciu o Unreal Engine 4. Możemy więc liczyć na znaczący skok jakościowy względem ich poprzednich gier.

Więcej o Gravel przeczytasz w naszej encyklopedii

Gravel zaoferuje duże otwarte mapy rozsiane w różnych zakątkach świata. Będziemy się ścigać po gęstych dżunglach,  jałowych pustyniach i zaśnieżonych trasach. Twórcy obiecują  zaawansowany silnik fizyczny, który sprawi, że każde auto będzie się prowadziło w inny sposób i zachowywało inaczej na różnych nawierzchniach. Możemy też liczyć na dynamiczny cykl dnia i nocy oraz system zmiennej pogody. Twórcy zamierzają dostarczyć rozbudowane opcje sieciowe i różnorodne tryby rozgrywki, jak chociażby wariacja zabawy odbywająca się na zamkniętych stadionach. Potwierdzono również obecność trybu stylizowanego na program telewizyjny. Obejrzymy w nim materiały innych rywalizujących ze sobą graczy i ich zmagania o miejsce w rankingu światowym.

Gravel - pierwszy zwiastun

 

Gravel dostało również materiał prezentujący czystą rozgrywkę. Twórcy nie podali dokładnej daty premiery, ale wiemy, że gra zadebiutuje jeszcze w tym roku - Milestone celuje w okres letni. W galerii możecie podziwiać pierwsze screenshoty udostępnione przez twórców oraz obejrzeć materiał wideo prezentujący grę w akcji.

Gravel - fragmenty rozgrywki

 

Źródło: YouTube (Gravel Videogame, Eurogamer.it, Team VVV)

Tagi: galeria Gravel milestone wideo wrc