Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 02.03.2017 16:30
Tekken 7. Obecność Eddy'ego Gordo potwierdzona
2126V

Tekken 7. Obecność Eddy'ego Gordo potwierdzona

Tekken 7 przepełniony jest obecnością kultowych postaci. Do ich grona dołącza Eddy Gordo, mistrz tanecznego stylu walki capoeira. Bandai Namco właśnie udostępniło zwiastun, który potwierdził jego obecność. Zapraszamy do obejrzenia.

W Tekken 7 pojawi się Eddy Gordo - mistrz tanecznego stylu walki capoeira. W serii obecny jest już od trzeciej części, a później pojawiał się w kolejnych. Od tamtej pory w jego życiu wydarzyło się wiele rzeczy i obecnie jest na etapie szukania zemsty za śmierć swojego mistrza, choć wątek został zapoczątkowany już na PlayStation 2.

Więcej informacji o Tekken 7 znajdziecie w naszej bazie gier

Wiemy też, że w Tekken 7 pojawią się inne znane fanom postacie. Nie zabraknie Kumy i Pandy, obowiązkowo pojawi się Heihachi i choćby Miguel. Jako bonus dla graczy zamawiających grę przedpremierowo pojawi się Eliza, która wcześniej miała swój występ w Tekken Revolution.

Wcześniej ujawniono też informacje o nowym trybie sieciowych turniejów, który pojawi się w Tekken 7. Pozwoli on na ustalenie swoich zasad, utworzenie drabinki oraz nagród. W takim turnieju udział będzie mogło wziąć do 8 graczy, a ponadto dostępny będzie tryb widza dla graczy czekających na swoją kolej. Nie zabraknie też możliwości założenia hasła, aby nikt niechciany nie dołączył do zorganizowanego turnieju.

Tekken 7 miał pojawić się na początku tego roku, ale premiera została przesunięta aż do czerwca. Katsuhiro Harada wyjawił z czym wiązały się opóźnienia i jak wynikało z jego wypowiedzi chodziło o niechęć do wycinania zawartości czy wydawania niedokończonej gry, w której na premierę coś nie działa. Dzięki temu możemy być pewni, że w dzień premiery będzie działać jak należy.

Tekken 7 został ostatecznie zapowiedziany na datę 2 czerwca 2017 roku. Dostępne będą limitowane wydania. Jednym z nich będzie edycja kolekcjonerska, którą wyceniono na około 650zł. Kolekcjonerskie pudełko ma kryć w sobie grę w steelbooku, ścieżkę dźwiękową oraz figurkę Kazuya'i i Heihachi'ego. To jednak nie wszystko, bo dostępne będzie jeszcze wydanie o nazwie Tekken 7 Deluxe Edition, które zawierać będzie wszystkie bonusy za zamówienia przedpremierowe - w ich skład wejdzie wspomniana wyżej Eliza oraz inne postacie i dodatkowa zawartość do pobrania.

Oficjalny zwiastun potwierdzający obecność Eddy'ego Gordo w Tekken 7

Źródło: https://www.youtube.com/user/NamcoBandaiGamesEU

Tagi: Bandai Namco namco bandai PlayStation 4 Tekken 7