Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 02.03.2017 13:44
Star Wars Battlefront 2 - szansa na nowe materiały na początku kwietnia
492V

Star Wars Battlefront 2 - szansa na nowe materiały na początku kwietnia

Star Wars Battlefront 2 może pojawić się na zbliżającej się imprezie poświęconej marce Star Wars, która trwać będzie od 13 do 16 kwietnia 2017 roku. Odbędzie się ona w Orange County Convention Center mieszczącym się w Orlando na Florydzie. Jest więc szansa na nowe materiały.

Star Wars Battlefront 2 ma pojawić się w tym roku, ale nie udostępniono do tej pory zbyt wielu materiałów. Dotychczas dowiedzieliśmy się, że kontynuacja Star Wars Battlefront ma być znacznie większa. Według dotychczasowych informacji trafimy do nowych miejsc, wcielimy się w bohaterów różnych er z uniwersum Gwiezdnych Wojen oraz dostaniemy nowe tryby gry. Projekt ma być na tyle ogromny, że zdecydowano się na połączenie trzech studiów należących do giganta.

Nad Star Wars Battlefront 2 mają pracować trzy studia

W związku ze wspomnianym wcześniej świętem, możemy dostać nowe informacje dotyczące Star Wars Battlefront 2. Według dostępnych informacji gry możemy spodziewać się pod koniec tego roku, ale oficjalna data premiery nie została jeszcze ujawniona. Może się to zmienić w związku z obecnością Electronic Arts na wspomnianym wydarzeniu, gdzie wydawca ma zaprezentować projekty związane z marką.

Podczas świętowania w Orlando mają pojawić się ludzie odpowiedzialny za Star Wars Battlefront, Star Wars: Galaxy of Heroes oraz Star Wars: The Old Republic. Ponadto będzie możliwość zagrania w najnowsze gry mobilne takie jak wspomniane wyżej Star Wars: Galaxy of Heroes, Star Wars Pinball oraz Star Wars: Force Collection. Nie zabraknie też możliwości wysłuchania twórców Star Wars: The Old Republic na przeznaczonej temu sesji.

Tym samym można liczyć, że zostanie zdradzona dokładna data premiery Star Wars Battlefront 2. Jest też spora szansa na choćby krótki zwiastun nowej odsłony.

Fragment rozgrywki wieloosobowej ze Star Wars Battlefront

 

Źródło: http://gematsu.com/2017/03/ea-showcase-latest-star-wars-projects-celebration-orlando-april-13-16

Tagi: Digital Illusions CE Electronic Arts PlayStation 4 star wars battlefront ii