Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 02.03.2017 11:03
Mass Effect Andromeda. Nie przetestujemy trybu wieloosobowego przed premierą
422V

Mass Effect Andromeda. Nie przetestujemy trybu wieloosobowego przed premierą

Na długo przed premierą Mass Effect Andromeda zapowiedziano możliwość uczestniczenia w testach beta trybu wieloosobowego. Okazuje się jednak, że w domowych warunkach nie będzie to możliwe.

Nie było wiadome od kiedy ruszą testy beta trybu wieloosobowego w Mass Effect Andromeda. Niestety wczoraj, na oficjalnym blogu BioWare pojawił się wpis informujący, że takie testy odbędą się jedynie w ramach nadchodzącego PAX East 2017.

Dowiedz się więcej o Mass Effect Andromeda dzięki naszej bazie gier.

Na oficjalnym blogu BioWare pojawił się wpis, w którym zostały przedstawione plany odnośnie występu firmy na wspomnianym wyżej PAX East 2017. Okazuje się, że pojawi się tam panel, w którym twórcy zaprezentują między innymi tryb wieloosobowy, który obecny będzie w Mass Effect Andromeda.

Skoro będziemy prowadzić pokaz na żywo z rozgrywki wieloosobowej w Mass Effect Andromeda, podczas PAX East 2017, przetestowanie go samodzielnie w domu nie będzie już możliwe. Dziękujemy wszystkim, którzy zapisali się do bety. Do zobaczenia na Andromedzie.

Za tryb wieloosobowy w Mass Effect Andromeda odpowiedzialni będą deweloperzy z BioWare Montreal, którzy dostarczyli wcześniej tryb kooperacyjny dla Mass Effect 3. Twórcy zdradzili też, że tryb będzie bardziej zintegrowany z kampanią dla pojedynczego gracza, ale nie wiemy jeszcze na jakich zasadach dokładnie. Dotychczas zdradzono natomiast, że wszystko będzie bardziej dynamiczne i szybsze. Możliwe będzie też wykonywanie zadań pobocznych z innymi graczami, ale gra z innymi nie będzie w żaden sposób wymuszona.

Wiemy też, że przeciwnicy w Mass Effect Andromeda mają być bardziej zacięci i nie pozwalać współpracującym graczom siedzieć w kryjówce. Pojawią się też specjalne karty, które zakupimy za walutę w grze, bądź za pośrednictwem mikro-transakcji.

Zwiastun prezentów dla składających zamówienie przedpremierowe.

 

Wspomniany panel BioWare, który odbędzie się podczas PAX East 2017 w dniach 10-12 marca, odbędzie się dokładnie 10 marca o godzinie 22:00 i będzie streamowany na oficjalnym kanale twitch. Dzięki niemu obejrzymy rozgrywkę z trybu kooperacyjnego w Mass Effect Andromeda.

Rozpiska wydarzeń zorganizowanych przez BioWare na potrzeby PAX East 2017.

 

Przypominamy, że premiera Mass Effect Andromeda już niebawem, bo 23 marca 2017 roku.

Źródło: http://blog.bioware.com/2017/03/01/bioware-at-pax-east-2017/

Tagi: BioWare Electronic Arts mass effect andromeda playstation 4