Krzysiek Kalwasiński Krzysiek Kalwasiński 02.03.2017 08:57
Trove. Premiera na konsolach jeszcze w tym miesiącu
500V

Trove. Premiera na konsolach jeszcze w tym miesiącu

Trove będące darmowym MMO RPG w stylu kojarzącym się z Minecraft, ma jeszcze otwarte testy beta. Dzięki wsparciu użytkowników, twórcom ze studia Trion Worlds udało się naprawić wiele błędów i tym samym przygotować grę do oficjalnej premiery. Ponadto, wszyscy którzy brali udział w testach dostaną mały prezent.

Otwarte testy beta gry Trove cieszyły się ogromną popularnością, bo odkąd testy wystartowały w grudniu ubiegłego roku, po grę sięgnęło aż 4 miliony graczy. Tym samym twórcy mają prezenty dla wszystkich, którzy wzięli udział w testach.

Dowiedz się więcej o Trove z naszej bazy gier.

Żeby otrzymać prezent, trzeba zalogować się na swoje konto w Trove, jeszcze przed premierą gry, która została zapowiedziana na datę 14 marca 2017 roku. Gracze testujący produkcję na konsolach PlayStation 4 otrzymają Chromatic Cumulus, który widnieje na grafice poniżej.

Chromatic Cumulus - prezent dla tych, którzy wzięli udział w otwartych testach beta na PlayStation 4

Dzięki wsparciu użytkowników, twórcom Trove udało się poprawić stabilność gry, naprawić błędy i ulepszyć rozgrywkę. Zmiany dotyczą jeszcze interfejsu Clubu, zarządzania przedmiotami i kilku innych aspektów.

W otwartą Betę można jeszcze grać, tym bardziej jeśli jesteście subskrybentami PlayStation Plus - dzięki temu otrzymacie 20% premii do doświadczenia zdobywanego w Trove.

Źródło: http://www.trionworlds.com/trove/2017/02/28/trove-launches-on-consoles-march-14th-2017/

Tagi: playstation 4 Trion Worlds Trove