Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 01.03.2017 21:31
Kompilacja ADK Damashii. 5 klasyków arcade dostępnych na PS4
399V

Kompilacja ADK Damashii. 5 klasyków arcade dostępnych na PS4

Agressors of Dark Kombat, Twinkle Star Sprites czy Ninja Commando - ADK Damashii jest kolejnym elementem inicjatywy mającej dostarczyć retro klasyki posiadaczom współczesnych sprzętów do grania. Użytkownicy PlayStation 4 tęskniący za starszymi tytułami będą mogli spróbować swoich sił w retro klasykach.

ADK Damashii to specjalna kompilacja pięciu gier, którą studio SNK Playmore postanowiło przenieść na PlayStation 4. Kompilacja była pierwotnie dostępna na konsoli PlayStation 2, ale nigdy nie opuściła granic Japonii. W skład tego zbiórczego wydania wchodzi pięć gier z Neo Geo wyprodukowanych przez studio ADK.

Więcej informacji o ADK Damashii znajdziesz w naszej encyklopedii

Decydując się na zakup będziecie mieli możliwość ograć takie klasyczne tytuły jak:

  • Aggressors of Dark Kombat
  • Ninja Master’s Haoh-Ninpo-Cho
  • Ninja Combat
  • Ninja Commando
  • Twinkle Star Sprites

Miejcie jednak na uwadze, że ta kompilacja jest prostym importem i nie oferuje wyboru języka innego niż japoński! W przypadku tak prostych produkcji bariera językowa nie powinna stanowić większego problemu, ale mimo wszystko czujcie się ostrzeżeni. Twórcy jednocześnie zapowiadają podobne importy w przyszłości. Możemy spodziewać się kilku kolejnych starszych gier z PlayStation 2, które swego czasu nie wyszły poza granicę Japonii. Wydawca obiecuje, że wsłuchuje się w głosy fanów odnośnie tego, jakie następne tytuły powinny zostać do nas sprowadzone. Jedną z zaplanowanych gier jest Fatal Fury; Battle Archives Vol.2 i to właśnie ona będzie następna w kolejce do sprowadzenia na nasz rynek przez SNK.

ADK Damashii - zwiastun retro kompilacji

 

Źródło: https://blog.eu.playstation.com/2017/03/01/adk-damashii-compilation-brings-five-neo-geo-arcade-classics-to-ps4-today/

Tagi: ADK Damashii arcade import PlayStation 4 retro SNK