Sebastian Kasparek Sebastian Kasparek 01.03.2017 19:24
Ghost Recon: Widlands. Beta bije rekordy popularności
1016V

Ghost Recon: Widlands. Beta bije rekordy popularności

Ghost Recon: Wildlands zostało porządnie przetestowane przed premierą. Ubisoft zorganizowało zarówno zamknięte jak i otwarte testy beta z udziałem użytkowników. Dzisiaj poznaliśmy liczby dotyczące ich popularności. 

Ghost Recon: Wildlands cieszy się ogromną popularnością. Ubisoft pochwaliło się, że ich najnowsza gra pobiła rekord wydawcy i zrzeszyła wokół swojej bety największą ilość graczy z dorobku gier francuskiego giganta. Zamknięte testy trwały od 3 do 6 lutego, z kolei otwarte testy odbyły się w dniach 23-27 lutego. Łącznie w obu betach wzięło udział aż 6,8 miliona osób - dla porównania testy The Division osiągnęły wynik 6,4 miliona użytkowników.

Mapa z Ghost Recon: Wildlands największą w historii gier Ubisoft

Ubisoft postanowiło pochwalić się kilkoma informacjami i statystykami. Łącznie gracze spędzili z grą ponad 2 miliardy minut, a ponad 60% użytkowników testowało Ghost Recon: Wildlands grając z innymi graczami w trybie kooperacyjnym. Ubisoft twierdzi, że po każdym teście zespół deweloperski otrzymywał wiele wartościowych uwag od graczy. Firma obiecuje wziąć je pod uwagę i postara się o to, aby premiera przebiegła bez większych zakłóceń, dostarczając jak najlepsze doświadczenie wszystkim kupującym.

Każdy kto wziął udział w beta testach będzie miał szansę otrzymać specjalny pakiet Konspiracji Unidad w pełnej wersji Ghost Recon: Wildlands. Zapewni to dostęp do trzech wyjątkowych misji odbywających się w regionie Media Luna. Misje zostaną udostępnione jakiś czas po premierze tytułu, którą zaplanowano na 7 marca. Warunkiem otrzymania bonusów jest kupno gry do końca 31 marca 2017 roku oraz przypisania do niej konta Ubisoft używanego podczas testów.

Ghost Recon: Wildlands doczeka się również książki. Ubisoft zapowiedziało, że powieść zatytułowana Dark Waters zostanie napisana przez autora Richarda Dansky'ego. Wyceniona na 10$ książka opisze historię osadzoną przed wydarzeniami z samej gry i przedstawi sposób, w jakim członkowie oddziału Duchów się poznali. Ubisoft jednocześnie ogłosiło, że marka Ghost Recon przekroczyła już 24 miliony sprzedanych sztuk oraz przypomniało o zbliżającej się filmowej ekranizacji serii. W dobie ogromnego sukcesu bety możemy liczyć, że w przyszłości doczekamy się podobnych testów innych gier tej firmy.

Ghost Recon: Wildlands - zwiastun fabularny

 

Źródło: http://blog.ubi.com/

Tagi: beta Ghost Recon Wildlands playstation 4 Ubisoft